Západočeši korigovali až v závěru utkání, kdy vyhráli dvě váhy.

„Kladno má silnou sestavu a naše rezerva na ně prostě neměla," konstatoval na klubových stránkách trenér poražených Pavel Šour. Jeho protějšek marek Musil očekával vyrovnanější souboj.

„Měli čtyři kluky z extraligy. Ukázalo se ale, že náš tým je výborně připravený," uvedl s tím, že vzhledem k třem absencím si museli půjčit čtyři borce z Mělníka a Jičína. „Je to běžná praxe, my se ale chceme v budoucnu spoléhat jen na vlastní boxery," řekl.
'
Musila nejvíc překvapil a potěšil Arménec Mhér Maranyan v nejlehčí váze. „Byl super, předváděl krásné kombinace. Moc mě překvapil," těšilo kouče.

Dvě utkání ze sedmi skončila před limitem. V supertěžké váze měl Milan Javůrek, jenž je považovaný za nejlepšího těžkotonážníka druhé nejvyšší soutěže, vítězství na dosah. Pěkný duel s plzeňským Wackerem však musel skrečovat, poněvadž těsně před koncem si vyhodil loket pravé ruky.

„Ještě se mi nic takového nestalo. Bolely mě lokty už dřív, teď jsem ale úder promáchl," řekl bývalý ragbista, který by měl být vzhledem k tvrdosti obou sportů na podobná zranění zvyklý. „V ragby se to nestává," poznamenal s bolestivým výrazem v tváři.

Rychlý proces měl v plánu Arménec David Hunayan, který ukončil zápas s méně zkušeným Strnádkem už po půlminutě.

„Je menší a tipovali jsme, že ho dostaneme na spodek. Počítal jsem, že to skončím na konci prvního nebo na začátku druhé kola," přiblížil vicemistr republiky. Právě úderem na spodek duel ukončil. „Zvedákem levou jsem ho trefil do žeber, přistálo to tam hodně slušně, a kdyby to rozdýchal, tak to tam padlo ještě jednou," řekl Hunanyan.

56 kg: Maranyan juniora Škodu. 60 kg: Po vyrovnaném souboji se přiklonili rozhodčí k Chvalovi, jenž porazil Shakhaldaeva. 64 kg: Korec vyhrál bez boje. 69 kg: Plzák trošku překvapivě porazil Štádlera. 75 kg: Josef Pavliš zdolal Sloupa. 81 kg: Hunanyan porazil Strnádka technickým knokautem. 91 kg: Matějka nestačil na Jandukolikrát. +91 kg: Javůrek prohrál technickým knokautem s Wackerem.