Favorité se pořádně nadřeli, když nejprve zdolali Literpool pouze 3:2 brankami Samka, Obešla a Holana a měli k titulu cestu otevřenou. Jenže posledním krokem byla porážka jasně posledních Záchranářů Mělník. Ti v deseti předešlých utkáních nezískali ani jeden bodík, přesto nakonec málem megafavorita šokovali. K povinnému vítězství Stochov vykročil rázně, za čtyři minuty vedl 3:0, ale outsider snížil už do půle na 3:2 a sahal po totální senzaci. Happy ale v poslední minutě přece jen výhru pojistilo.

O víkendu 1. a 2. března si v Kostelci na Hané zahraje s ostatními krajskými přeborníky o český titul.

Nešlo však jen o celkové prvenství. V duelu letitých rivalů – kladenských celků Triku a Literpoolu, šlo o to, zda věčně druhý Literpool alespoň v poslední sezoně obou klubů (hovoří se o jejich zániku) svého podstatně úspěšnějšího soka přetlačí. Výchozí pozici měl Literpool bodově lepší, ovšem vzájemný duel po obrátce totálně nezvládl a prohrál 1:4.

Trik navíc mohou těšit dvě indiviuduální ocenění. Nejlepším střelcem soutěže byl Martin Formánek (17 branek) a brankářem Jan Tintěra. Nejlepším hráčem pak organizátoři vyhlásili Marka Kedroně (Happy). jenž byl s 13 góly druhým nejlepším kanonýrem. Třetí skončil Václav Smejkal (FK Stochov - 10 branek).

Výsledky: Trik – Literpool 4:1 (Formánek, M. Pařez, S. Pařez, Voborník - T. Bacílek), Happy – Literpool 3:2 (M. Samek, Obešlo, Holan - J. Kuška, Adzima), FK Stochov – Trik 1:2 (Smejkal - J. Havelka, Formánek), Happy – Záchranáři 4:2 (Marcel Kedroň, Melen, onofrej - Vališ, Dušek), FK Stochov – Záchranáři 4:4 (Pluhař 2, Smejkal, Hoskovec - T. Chytil, Mařík, Vališ).

1. Happy Stochov 12 8 2 2 41:19 26
2. Trik Kladno 12 8 1 3 34:20 25
3. Literpool Kl. 12 6 2 4 41:26 20
4. FK Stochov 12 3 3 5 35:34 13
5. Záchranáři Mělník 12 0 1 11 21:73