V první půli byly Teplice bez opor brankáře Kaliny a Leiteho lepší, vedly však jen 2:1, když dvakrát nastřelily tyč branky skvělého Čížka, jenž zneškodnil i další akce.

Naděje hostů, kteří také nepřijeli kompletní (chyběli hlavně Holub, Čurda a Hlava), držel zejména mladý Fitzel, který se trefil jednou do půle a dvakrát i po obrátce.

To už Satani hráli mnohem lépe a chvílemi byli lepší. Otočili na 2:3, a když domácí sáhli k power–play a srovnali, Fitzel během chvilky opět teplickou obranu rozrazil a bylo to 3:4.

Scházelo necelých pět minut, jenže mužstvo domácích složené z velké části z cizinců (loni v něm zkoušel štěstí i kladenský Hafenrichter) sáhlo znovu k power–play, Gui srovnal a o chvíli později kapitán Tolstov rozhodl.

Balticflora Teplice – SAT–AN Kladno 5:4 (2:1). Branky: 2. Pakhomov (Tolstov), 16. Pakhomov, 34. Ramada (Ricardo), 36. Guilherme (Tolstov), 37. Tolstov (Ricardo) - 12. Fitzel, 26. Chrobák (Hafenrichter), 29. Fitzel, 35. Fitzel (Müller).

Kladno: Čížek - Hafenrichter, Šnídl,Müller, Fitzel, Chrobák, Fujdiar, Chaloupka, Švambera.