Když během necelé minuty v úvodu druhé části mladíci v dresu SAT-ANu Fujdiar sChaloupkou vyrovnali bleskově z 0:2 na 2:2, vzrostly kladenské akcie poměrně vysoko, Zvlášť, když si tým kouče Hlaváče vytvořil následně docela zajímavý tlak.

Jenže zkušenost Klokanů byla znát, zejména kapitána Kopeckého. Ten vstřel svůj první gól už v prvním poločase a ve druhém právě za stavu 2:2 dvěma trefami rozhodl. Oba padly ze standardek, když nejprve Kopecký z penalty potrestal faul kladenského gólmana Čížka a poté proměnil u trestný kop.

Domácí se v závěru opět pokusili o tlak, brankáře Čížka vyměnili za pátého útočníka Fitzela, ale jejich obranou projel rychlík Pleyer a pečetil na 2:5.

Zajímavostí utkání bylo, že se v první půli do kladenské sítě trefil Petr Junek, někdejší hráč Kladna a nyní fotbalových Doks.

Více o utkání včetně ohlasů obou stran čtěte v sobotnímKladenském deníku (5.11.)

SAT-AN Kladno – Bohemians 1905 2:5 (0:2). Branky: 23. Fujdiar, 23.Chaloupka - 10. Kopecký, 12. Junek (Pleyer), 31. Kopecký, 32. Kopecký, 38. Pleyer. Rozhodčí: Trůda - Hofmann, Blažej.

Kladno: Čížek -Chrobák, Fitzel, Čurda, Holub, Chaloupka, Švambera, Fujdiar, Hafenrichter, Vašák.

Bohemians: Vozár - Kopecký, Stejskal, Vodecký, Štverák, Junek, Novotný, Pleyer, Koudelka, Dlouhý, Zapletal.