Jelikož osmý tým narazí na mistrovskou Chrudim, nemusí Kladenští litovat, poněvadž naděje, že se suverénem posledních let sehrají důstojné partie, je takřka nulová. Zejména když už začaly fotbalové soutěže, jež se týkají všech hráčů.

Podle toho se také duel odvíjel. Severočeši nemohli opustit šestou příčku, tudíž chyběla motivace oběma celkům. V podstatě se hrál přáteláček, jenž byl hotový za neuvěřitelných 62 minut!  Tak to pojali i sudí, kteří zkrátili poločasovou přestávku na pět minut.

Poměrně v klidu byl i jinak temperamentní kouč Satanů Petr Hlaváč. Živěji bylo na střídačce až v momentu, kdy hosté hrající pouze v sedmi, bez cizinců, zvýšili na 3:0. To už zavánělo ostudou.

Až potom domácí zabrali a dokázali upravit na 3:4. Závěrečné minuty ale patřily teplickému Láskovi, jenž dokončil čistý hattrick.

Než začne nový ročník první ligy, čeká Kladno pět měsíců dlouhá přestávka!