"Upřímně jsem tři body očekával, ovšem obráceně," přiznal kouč Satanů Jiří Veselý, jenž se nechtěl k prvnímu utkání s jinak oblíbeným soupeřem příliš vracet. Jen podotkl, že v první půli inkasovali laciné góly.

"Kdyby nás někdo viděl v pátek, tak by na nás v Jablonci nevsadil ani korunu," podotkl s tím, že na severu Čech odehráli diametrálně odlišný zápas, v kterém zazářili gólman Tetour a Farkaš, autor jedné branky a dvou asistencí.

"Brankář nás fantastický podržel. Když máme Tetoura tak víme, že chytí nadstandardní věci," řekl Veselý a přiblížil rozhodující moment utkání, kterým byla za stavu 3:2 velká desítka.

Třetí nejlepší střelec soutěže Mečíř zaznamenal obě branky poražených, při penaltě si však na kladenského brankáře nepřišel, byť ji sotva mohl kopnout lépe.

Desítce předcházela situace, po které emotivní kormidelník Satanů obdržel další žlutou kartu. "Nikdy nejsem vůči rozhodčím vulgární, jen jsem chtěl, aby mně vysvětlili situaci, která předcházela šestému faulu," řekl a přiznal, že jako trenér či hráč nasbíral v sezoně šest žlutých a k tomu jednu červenou. "Je to můj styl koučování. Za svým týmem budu vždycky stát," prohlásil.

Druhým hrdinou byl zmíněný Farkaš, jinak třetiligový fotbalista. "Utkání se mu extrémně povedlo. Bylo vidět, že je trénovaný. Hlavně na konci utkání vynikal," uvedl Veselý a za duel v Jablonci pochválil celý tým. "Bylo to staré dobré Kladno," podotkl.

Další utkání odehrají v tabulce sedmí Satani v pondělí. Budou hosty o příčku lepší Mladé Boleslavi.