Satani otevřeli skóre už po půlminutě hry a v poločase svítil na ukazateli stav už 4:0. "S takovým soupeřem je vždy důležité dát první gól," mínil autor úvodní branky Pavel Caizl.

Ač nepatří mezi vyhlášené kanonýry, povedl se mu nakonec hattrick, který ho bude do týmové kasy něco stát. "V mém případě se to nestává často, takže přesnou sazbu neznám," pousmál se osmadvacetiletý futsalista.

Jediné, čeho lituje je, že nepomohli brankáři Tetourovi udržet čisté konto. "Bohužel naše koncentrace nevydržela celý zápas. Je to klasika a jiné už to asi nebude," uvedl borec, který na zeleném trávníku obouvá kopačky Baníku Libušín, který před sezonou převzal jeho otec. Fotbal je tudíž nosným tématem jejich diskusí.

V pátek hostí Kladno plzeňské Jerigo, jemuž patří páté místo. V Městské sportovní hale se začne úderem dvacáté hodiny. Na hřišti by měl být i Caizl. Byť ho přepadla viróza, absenci nepřipouští. "Patřím mezi ty, kteří půjdou hrát i kdyby umírali," uzavřel se smíchem autor sedmi letošních branek a dodal, že cílem jeho týmu je soutěž vyhrát. (ka)