Kapitán vítězů Petr Junek byl po závěrečném hvizdu absolutně spokojený. Nejen on měl od začátku pocit, že utkání nemůže špatně dopadnout. „Jen jsem se trošku obával neproměněných šancí, což je náš kámen úrazu. Když jsme ale odskočili na čtyři jedna, tak už jsem ve výhru věřil," prohlásil.

Právě za tohoto stavu si Satani trošku zkomplikovali život. Brňany nechali dvěma góly vrátit do zápasu. „Hrajeme to pro diváky, aby se nenudili. Já jsem pořád věřil. Cítil jsem, že jsme lepší," smál se.

Trenér hostů Jan Loup přiznal, že do Kladna jeli vyhrát, poněvadž na jeho palubovce se jim daří. Už v 8. minutě ale musel oželet reprezentanta Cupáka, který se zranil.

„Museli jsme změnit taktiku a zápas jsme pak nezvládli takticky, protože jsme soupeři všechny góly darovali špatným bráněním. Dnes jsme si nezasloužili vyhrát," mínil.

Kladno bavilo diváky krásnými akcemi. Nejhezčí gól padl po ose Junek, Jaráb a Veselý, jenž zakončoval do prázdné branky. „Řekli jsme si, že to tak sehrajeme a vyšlo to," pochvaloval si Junek.

Satani se opět mohli opřít výtečného Jindřicha Čížka v bráně, byť ho limitovala ortéza na noze. Dokonce při power-play hostů vstřelil přes celé hřiště poslední gól, přičemž měl na noze ještě jeden.

„Kluci dnes hráli výborně. Na střely na zadní tyč jsem se nemusel ani pokládat. Jirka Veselý to tam nádherně sbíral," uvedl a dodal, že před utkáním jednoznačně chtěli tři body. A udělali pro ně vše.

Další dvě branky si připsal na konto Chrobák, po parádní akci Junka skóroval Čurda a vítěznou branku vstřelil po další futsalové parádě Fitzel. Kladno posunula výhra na osmou příčku.

Kladno - Helas Brno 6:3 (2:1).
Branky: 6., 17. Chrobák, 22. Čurda, 28. Fitzel, 34. Veselý, 39. Čížek - 17., 32. Lerch, 31. Klimeš.