Oblíbená sportovní hala BIOS v Kladně přivítala týmy ponuře, jak standardní, tak i náhradní časomíra totiž nefungují, nepodařilo se je dnes vůbec nahodit. Jinak parádní turnaj tedy byl poznamenán zmatky, bez přesné orientace v čase i průběžném výsledku chybí zápasům potřebné napětí, taktiky, jsou dohady, prostě to není ono. Pro správce areálu je to výzva, věříme že další kolo již bude vše v pořádku.

Nyní k turnaji jako takovému. První duel, to byla jen rozcvička pro Nosorožce, Žraloci schytali šestku, sami síťku nerozvlnili. Štíři spráskali Vlky 9:3, diváci si užili brankové hody. Tygři věděli, že je čekají těžcí soupeři. S Nosorožci si prostě tentokrát neporadili, prohráli 1:5. Jejich přemožitelé jediní bodovali plně v tento den. Štíři se vystříleli s Vlky, na Žraloky jim zbyly jen dvě trefy a byla z toho remíza 2:2.

Medvědi s Jeleny pokračovali s plichtách, padlo po 4 brankách oboustranně. Vlci neměli dobrý den, prohráli i s Opicemi, a to 2:7, jedou domů s prázdnou dnes. Tygři umordovaní předlouhou pauzou mezi zápasy chtěli uspět alespoň s Jeleny, ti jsou ale silní. Napínavý souboj až do konce, Tygři dorovnali nedlouho před koncem a berou alespoň remízu. Opice v posledním duelu s Medvědy těsně prohrály 4:5.

Výsledky 3. a 4. kola: Nosorožci – Žraloci 6:0, Vlci – Štíři 3:9, Tygři – Nosorožci 1:5, Štíři – Žraloci 2:2, Medvědi – Jeleni 4:4, Vlci – Opice 2:7, Jeleni – Tygři 4:4,  Opice – Medvědi 4:5

V čele soutěže jsou po 4 kolech Medvědi s 10 body, Nosorožci ztrácí bodík a Jeleni dva.

Další kolo se odehraje v sobotu 8. prosince, opět v hale BIOS naproti zimnímu ČEZ stadionu Kladno, od 8.30 hodin. Postupně se utkají: 8:30 Jeleni – Nosorožci, 9:10 Medvědi – Štíři, 9:50 Žraloci – Jeleni, 10:30 Štíři – Nosorožci, 11:10 Tygři – Opice, 11:50 Medvědi – Vlci, 12:30 Opice – Žraloci a den zakončí 13:10 Vlci – Tygři (časy jsou orientační).

Prohlédněte si přiloženou fotogalerii a hlavně si udělejte v sobotu čas a přijďte své týmy povzbudit, atmosféra turnaje je parádní. Možná bude svítit i výsledková tabule.

Bohumil Kučera