Sportovní hala BIOS v Kladně přivítala týmy bohužel opět bez časomíry, ale mladí florbaloví nadšenci si své duely užili i tak. Nicméně věříme že pro další kolo již bude vše v pořádku, přece jen informace o ubývajícím čase, zejména vyrovnané duely, umí řádně v jejich závěru okořenit a vygradovat.

Hrací den načal střet Jelenů, se silnými matadory Nosorožci, a dopadlo to dle předpokladů, Nosorožci nasázeli soupeři bůra a sami vyvázli s čistým kontem. Jejich velcí konkurenti Medvědi je ale ještě o branku trumfli, odnesli to Štíři. Žraloci jsou zatím nevyzpytatelní, dnes se jim ale první duel nepovedl a Jeleni urvali pro ně velmi cennou výhru. Nosorožce v příliš hrdé jízdě přibrzdili Štíři, remíza 3:3 je pro ně morální výhrou, měli radost. Tygři se v soutěži rozjížděli pomalu, značně obměněný tým se ale pomalu sehrává a rychle se lepšící nový brankář podpořený poctivou defenzívou urval nejtěsnější výhru 1:0 s Opicemi. Medvědi prostě dnes neměli konkurenci, Vlkům nasázeli desítku! Opice dnes bez bodu, prohrály i podruhé, tentokráte se Žraloky. Stejně na tom byli i Vlci, Tygři zavřeli svůj úspěšný den výhrou 5:1.

Výsledky 5. a 6. kola:

Jeleni – Nosorožci 0:5, Medvědi – Štíři 6:0, Žraloci – Jeleni 2:4, Štíři – Nosorožci 3:3, Tygři – Opice 1:0, Medvědi – Vlci 10:1, Opice – Žraloci 2:5, Vlci – Tygři 1:5

V čele soutěže jsou po 6 kolech Medvědi s 16 body, Nosorožci ztrácí již 3 body a Jeleni další dva, těm dýchají na záda Tygři s bodovou ztrátou. Nedaří se zatím Vlkům, jsou bez bodu. Brzy ale budou mít šanci s tím něco udělat.

Další kolo se odehraje v sobotu 12. ledna 2019, opět v hale BIOS naproti zimnímu ČEZ stadionu Kladno, od 8.30 hodin. Postupně se utkají: 8:30 Tygři - Medvědi, 9:10 Jeleni - Štíři, 9:50 Tygři - Vlci, 10:30 Štíři - Medvědi, 11:10 Žraloci - Opice, 11:50 Nosorožci - Jeleni, 12:30 Žraloci - Vlci a den uzavřou v 13:10 Nosorožci - Opice. (časy jsou orientační).

Prohlédněte si přiloženou fotogalerii a udělejte v sobotu čas a přijďte své týmy povzbudit, atmosféra turnaje je parádní. Dle informací pořadatele bude svítit i výsledková tabule.

Autor: Bohumil Kučera