Fitness centrum Dream Body Fitness na projektu pracuje za podpory a pomocí Jiřího Tkadlčíka a jeho asociace, statutárního města Kladna, nákupního centra a spousty dalších.

Již druhé mistrovství České republiky STRONGMAN U105 bude probíhat na parkovišti před obchodním centrem Oaza v kladenských Kročehlavech. Pro závodníky bude přichystán nadstandartní servis včetně zázemí uvnitř fitness centra, občerstvení a rozcvičovacích ploch. Ti nejlepší se mohou těšit na hodnotné ceny a prize money!

Místo bude přístupné pro závodníky i diváky již od 7:00hod, každý tak bude mít spoustu času na aklimatizování, rozcvičení a seznámení se s prostorem. Startovné je 1000 korun, vstupné dobrovolné. Fanoušci pro vytvoření atmosféry jsou vítáni. Po skončení závodů proběhne vyhlášení a společné focení (pořadatelé prosí všechny závodníky, pokud to bude v jejich možnostech, aby neodjížděli dříve).

Celé závody mohou být zpestřeny také celebritou Jiřím Tkadlčíkem v roli soutěžícího. Pro vítěze to pak může znamenat, že kromě vítězné částky a věcných cen si může odvézt i cenný skalp v podobě výhry nad samotným Tkadlčíkem!

„Moc se těšíme na všechny závodníky i diváky a doufáme, že pro vás bude závod neopakovatelným zážitkem! Závodníkům přejeme mnoho štěstí a ať zvítězí ten nejsilnější!,“ řekl za tým pořadatelů David Fechtner.

A v jakých disciplinách se nám borci předvedou?
Elephant bar – maximální výkon
Yoke 400kg v medley s pytlem 110kg
Tahání kamionu 10t
Husafel 160kg v medley s kufry 135kg
Tlakové medley: jednoručka 92kg + loglift 135kg + velká činka 130kg + sud 100kg