Ve Vlašimi sestava Slovanu zářila. Považte, finálový duel vyhrála nad LTC Mladá Boleslav 8:1! Dominance.

Ve Valašském Meziříčí se sešlo osm nejlepších družstev z celé republiky a Kladeňáci zase bojovali. Štěstíčko se k nim ale malinko odvrátilo zády, když s LTC Tábor remizovali na zápasy 4:4, na sety 9:9 a rozhodovaly teprve uhrané míče.

"V nich jsme ztratili pouhých 11 bodů a to rozhodlo, že skončíme šestí. Přesto musím celý tým pochválit. Za hru a především za obrovskou bojovnost, jakou všichni ukazovali,“ říká trenérka a kapitánka týmu Olina Šmídová a věří v další úspěchy tohoto družstva, jehož hlavními oporami byli především Rozálie Pivková a Eliáš Vyskočil.

SK Kladno 2023-24 - U19
Mladší žáci SK Kladno zazářili proti Spartě, porazili ji 12:5!

Ve Valašském Meziříčí slavila první místo bašta českého tenisu, TK Agrofert Prostějov, na druhém místě byl TK Precheza Přerov, bronz patří TK Sparta Praha, čtvrté místo TC Brno, páté Táboru, šesté Kladnu, sedmé LTK Liberec a na osmém místě skončil Tennis club Litomyšl.

Mladí tenisté LTC Slovan Kladno se probojovali do republikového finále družstev: Rozálie Pivková, Filip Kopáč, Eliáš Vyskočil a Ema LórováMladí tenisté LTC Slovan Kladno se probojovali do republikového finále družstev: Rozálie Pivková, Filip Kopáč, Eliáš Vyskočil a Ema LórováZdroj: se svolením LTC Slovan Kladno