Kupon bude průběžně vycházet na stránkách Kladenského deníku a uzávěrka Hvězdy Deníku je 28. prosince. Hlasy posílejte na adresu: Kladenský deník, Váňova 3180, Kladno,  nebo můžete kupon vhodit do naší poštovní schránky.

Upozornění: Do anket byli nominováni pouze sportovci, kteří v roce 2012 nastupovali za slánský klub, či jsou ze Slaného a sbírají úspěchy ve sportech, které ve městě nejsou.

Hvězda Deníku - Dospělí
Beránek Jakub
TJ Sokol Slaný, nohejbal – hráč nováčka II. ligy.  Klub reprezentoval na mistrovství republiky.
Cibulková Ilona
Sokol Slaný, sokolský sport – celková vítězka republikového přeboru České obce sokolské.
Čejka Roman
AK Slaný, plochá dráha – třetí v mistrovství republiky juniorů do 19 let a devátý v mistrovství republiky seniorů.
Huja Vítězslav
VK Slavia Praha, veslování – čtvrtý z mistrovství republiky.
Kouřimský Jan
SKOB Slaný, MTBO – orientační cyklistika – čtvrtý z mistrovství světa v Budapešti, mistr světa ve štafetě.
Lavička Lukáš
BC Slaný, basketbal – kapitán  týmu, který skončil druhý v krajském přeboru. Byl třetím nejlepším střelcem soutěže.
Průcha Martin
HK Lev Slaný, lední hokej – kapitán vítěze krajského přeboru a účastníka baráže o II. ligu.
Rouhová Kateřina
SSK Slaný, sportovní střelba na kovové siluety – pětinásobná mistryně republiky.
Řenč Tomáš
SK Slavia Praha, triatlon – mistr republiky do 23 let v sprint triatlonu.
Volf Libor
MCE Slaný a SK Slaný, futsal a fotbal - patří mezi nejlepší střelce a hráče futsalové divize.

Hvězda Deníku - mládež
Asterová Kateřina
KSP Kladno, plavání – pětinásobná dorostenecká mistryně republiky.
Krčmář Eduard
AK Slaný, plochá dráha – mistr republiky juniorů do 21 let, druhý ve světovém poháru kubatury do 250 ccm.
Fojt Radek
SK Slaný a SK Kladno, fotbal – nejtalentovanější slánský fotbalista do 15 let.
Střihavka Radek
LTC Slaný, tenis – okresní přeborník, 47. v krajském žebříčku, v celostátním skok ze 640. na 158. místo
Štricová Niamh
STC Slaný, stolní tenis – v mistrovství republiky nejmladší kategorie složeného ze tří turnajů třikrát vyhrála čtyřhru, první a třetí byla ve dvouhře.
Eva Leskauerová
KK Slaný, krasobruslení – v celkovém žebříčku Českého krasobruslařského svazu se umístila na první příčce.
Ondřej Ježek
SKOB Slaný, orientační běh – 26. místo na mistrovství republiky na klasické trati, člen družstva, které bylo druhé ve středočeské oblasti.