Čtyři minuty před závěrem utkání zvýšili borci Alpiny své vedení nad 1. DFK na rozdíl dvou branek a pokud by se trefili ještě jednou, měli větší naději na postup právě oni. Nestalo se, a tak z postupu – dokonce z prvního místa, se mohou radovat vojáci. Ti totiž v rozhodujícím duelu porazili Čechii, která se tak v semifinále s největší pravděpodobností utká s prvoligovým Selpem Mladá Boleslav.

Meiller Slaný – 1. DFK Slaný 2:7 (2:5). Nováček v úvodu favorita zaskočil, když se ujal vedení hned v 1. minutě, pak však začal úřadovat hostující Pavel Kubenka. Na jeho vyrovnávací zásah ještě domácí odpověděli další vedoucí brankou, hostující borec pak v následujících třech minutách vstřelil tři branky a rozhodl.

Branky: Benetka 2 – Kubenka Pa. 5, Kubenka Pe., Kratochvíl.

Alpina Slaný – Čechie Slaný 2:2 (0:1). Kdo přišel – určitě nelitoval. Zápas měl spád, dlouho ale kralovali gólmani Frančák a Čížek. Až ve 13. minutě se povedenou střelou prezentoval hostující Hafenrichter, a když krátce po přestávce přidal druhý zásah po svém premiérovém doteku s míčem Lorenc, zdálo se, že se bude radovat favorit. Domácí však byli proti, ve 21. snížil Snovický a o dvě minuty bylo vyrovnáno po střele Hrdličky. Oba celky si vytvořily ještě několik příležitostí, skóre se však již neměnilo.

Branky: Snovický, Hrdlička – Hafenrichter, Lorenc.

Alpina Slaný – 1. DFK Slaný 3:3 (1:1). Další fantastická podívaná. Opět byly k vidění vynikající zákroky brankářů a skóre se hýbalo až v závěru první půle, když se nejprve trefil hostující kanonýr dne Kubenka, z protiútoku ale domácí uklidnil mladíček Zíma. Strhující tempo pokračovalo i ve druhém poločase. Alpina se dostala díky dvěma slepeným zásahům ve 26. minutě do dvoubrankového náskoku, z nepochopitelných důvodů však přestala hrát, čehož bojující vojáci využili. Tvrdou střelou z přímého kopu snížil Hejduk, v poslední minutě pak vyrovnal Kubenka.

Branky: Zíma, Šíma, Snovický – Kubenka Pa. 2, Hejduk.

Meiller Slaný – Čechie Slaný 1:5 (0:2). Nováčkovi se dlouho dařilo držet favorita na uzdě, ten ale během první půle dvakrát skóroval. Meiller hned v první minutě druhé části hry snížil, jenže favorita okamžitě uklidnil Kvapil.

Branky: Benetka – Švásta O., Hafenrichter, Kvapil, Lorenc, Žák.

Meiller – Alpina 1:6 (1:2). Domácí inkasovali kuriózní branku hned ze zahajovacího výkopu, ve 4. se hosté radovali podruhé. Nováček však bojoval, v 11. minutě dokonce po pěkné kombinaci Benetkou snížil, ve druhém poločase však jeho borcům evidentně ubývaly síly.

Branky: Benetka – Říčka 3, Hrdlička 2, Snovický.

1. DFK Slaný – Čechie Slaný 3:2 (2:0). Poslední utkání přineslo vyvrcholení turnaje. Oba celky měly již postup jistý, hrálo se pouze o konečné prvenství a tím o lepší výchozí pozici do finálových bojů. Duel režírovali bratři Kubenkové, kteří obstarali všechny branky vítězů a přestože Čechie snižovala, vyrovnat se jí nepovedlo.

Branky: Kubenka Pe. 2, Kubenka Pa. – Kvapil, Hafenrichter.

Tabulka skupiny A

1. 1. DFK Slaný⋌ 6 4 2 0 25:11 14
2. RSC Čechie Slaný⋌ 6 3 2 1 29:14 11
3. Alpina Slaný⋌ 6 2 2 2 22:20 8
4. Meiller Slaný⋌ 6 0 0 6 9:40 0

Do čela tabulky kanonýrů se díky svému koncertu v odvetách prostřílel s jedenácti zásahy Pavel Kubenka (1. DFK Slaný), o branku méně má na svém kontě Tomáš Lorenc (Čechie), bronz patří za osm zásahů Jiřímu Říčkovi (Alpina).