Jeho tým rozjel extraligu parádně. Poslední závod seriálu v Pardubicích vyhrál a v celkovém pořadí je druhý za SC Interteamem ze slovenské Žarnovice. O tom, jak je tabulka vyrovnaná, svědčí i to, že pražská Markéta na třetí pozici má jen jednobodové manko. Tradiční mistr z Pardubic se také nevzdává, ač na vedoucí duo ztrácí v polovině seriálu tři body.

AK Slaný spoléhá na Edu Krčmáře. Ve Slaném vyrostl, jezdí tu dodnes a jeho jízda není nikdy nudná. Ještě víc boduje polská posila Slaného. Tou je Jakub Jamrog. Hodně zkušení jsou pak Zdeněk Simota a Martin Málek. Stejně tak Michal Dudek. „Posledně dva jmenovaní v současnosti více preferují dlouhou a travnatou plochou dráhu, ale to neznamená, že nejsou schopni se připravit na extraligový závod,“ řekl Antonín Vilde z vedení AK Slaný.

Interteam věří Slovákovi Martinu Vaculíkovi, který je ozdobou světové série Grand Prix a Slaňáci ho dobře znají. V roce 2006 jim jako mladíček pomáhal k poslednímu titulu, který získali.

Pardubice sází na nejlepšího českého jezdce současnosti Václava Milíka, Markéta na pro nejzkušenějšího Čecha Josefa France.