SK Slaný – Hořovice 3:4 (0:2)

Domácí tradičně útočili, na gól se ale moc nadřou a sami naopak chybují a soupeř nekompromisně trestá. Poprvé to předvedl ve 25. minutě kanonýr Nesnídal, jenž perfektně zúročil rychlý brejk. Za chvilku prošli hosté jednouduchou narážečkou středem hřiště a Švarc upravil na 0:2. Svou druhou šanci v utkání pak zahodil Galbavý, na začátku druhé části zase Galbavého centr doklepl Hořejší těsně vedle.

Následovala tragická pětiminutovce Slaného. Hořovičtí nastřelili tyčku, pak po chybě Kudrny zvýšili na 0:3 a po dalším brejku na 0:4.

Vypadalo to na slánský ručník uprostřed ringu, avšak v 65. vykřesal naději Hořejší po uličce Tauše. Za minutu se prodral Husárek k odraženému míči a bombou určil, že je stále o co hrát – 2:4. A to nebylo vše! Za další dvě minutky se povedla domácím fantastická akce, kde Tauš přihrál sprintujícímu Hořejšímu, jeho bomba se odrazila od břevna na zem a poté k Landvojtovičovi, který ho poslal do sítě – 3:4. Po TK Husárka vyrovnal tečující Hořejší, gól ale nebyl uznán kvůli ofsajdu. Následně neuspěl ani bombou Tauš, a tak Slánští opět prohráli. „Přitom na šance jsme byli jasně lepší. Zlepšit obrannou hru a výrazně zvýšit efektivitu zakončení, to jsou hlavní úkoly pro příští sezonu,“ radí trenér Rony Tauš.

Branky: 65. Hořejší, 66. Husárek, 68. Landvojtovič – 25. Nesnídal, 28. Švarc, 50. Štěpnička, 53. Šmíd.

Slaný: Kudrna – Peška, Čablík, Provazník (61. Vimr), Landvojtovič – Husárek, Tauš, Kozelka, Hrdlička – Hořejší, Galbavý.