Přestože to oceněný nemohl předem tušit, odešel z galavečera ve slánském divadle ještě i s další cenou. Každý z návštěvníků sálu měl slosovatelnou místenku  a ve hře byl sponzorský dar. Z osudí právě tu Edovu vytáhl slánský starosta Martin Hrabánek. Eduard tak ze sálu odešel nejen s bronzem, ale i elektrokoloběžkou, kterou věnoval spolek Slaný z jiné strany.

Stroj dokáže vyvinout rychlost až 40 kilometrů v hodině a na jedno nabití ujet až 100 kilometrů. „Z koloběžky mám velkou radost. Využiju ji při přesunech na tréninky i při přejezdech na soutěžích. Je skládací, takže se mi do týmového vozidla v pohodě vejde. Sponzorům proto moc děkuji,“ řekl Eduard Krčmář v pátek při převzetí výhry, kterou Kladenskému deníku představil přímo v plochodrážním depu a ve své závodní výstroji.

Extraligový tým AK 3ton obsadil v posledním ročníku nejvyšší domácí plochodrážní soutěže třetí místo. Slánský AK se dlouhé roky umisťuje na předních příčkách nejprestižnější tuzemské plochodrážní soutěže a neodmyslitelně patří ke stálicím české plochodrážní scény.