„Klukům chutná, že se jim daří. Do Ústí pojedeme se sebevědomím a pokorou. Zároveň je to moment, kdy musí dostat příležitost další hráči. Nevím, nakolik to náš výkon ovlivní," řekl trenér Milan Fortuník a konkrétně naznačil, že by mohl od začátku nastoupil mladý belgický nahrávač Dillien, který dosud chodil pouze na servis.

Před týdnem v utkání s Příbramí si podruhé v sezoně zahrál smečař Ondřej Lenc (č. 2), jenž čeká na svoji šanci. Se svoji současnou pozicí v týmu je smířený a nebere ji nijak tragicky.

„Moje úloha je nevděčná, ale od začátku jsem s ní plně ztotožněný. Jsem hrozně rád, že se můžu v týmu díky kvalitním tréninkům rozvíjet," řekl odchovanec Kladna s tím, že sám cítí, jak se jeho hra posunula dopředu.

„Vím však, že v trénincích jsem nedosáhl úplně takových výsledků, které by trenéry přesvědčily, že na to mám. V poslední době se to ale zlepšilo. Doufám že jsem připravený nastoupit a proměnit nabídnout šanci," řekl jedenadvacetiletý smečař s tím, že i při studiu si plní sen, byť nehraje tak často jako v minulé sezoně, kdy několikrát nastoupil v základu a zejména na začátku roku dařilo.

„Důležité je, že se daří týmu, a že si svoji práci odvedu i mimo hřiště," uzavřel Lenc.