Nejmenší závodnice Sportklubu (8-11) soutěž zvládly na jedničku.

Tým ve složení Viktorie Kolářová, Andrea Švihálková, Adéla Štveráková, Adéla Listoňová, Kateřina Rolná, Adriana Havlová, Daniela Kamešová, Štěpánka Procházková, Lucie Šťastná a Bára Hniličková získal letos už druhou zlatou medaili v kategorii aerobik. Spolu s trenérkou Lindou Literovou měly velikou radost.

Obrovského úspěchu dosáhly i dívky v kategorii step, které spolu závodí od ledna. Na svých druhých závodech vybojovaly také nejcennější kov. Na stepech se představila Babeta Bernášková, Eliška Hašplová, Vendulka Dušková, Bára Bílková, Martina Honková, Klára Strolená a Adéla Macháčková. Trenérkou je Tereza Jíchová.

Očekávanou obhajobou prvního místa skončila pro Sportklub kategorie nad 25 let. Pro svěřenkyně trenérky Lindy Literové to byl už čtvrtý letošní primát. Zasloužily se o něj Klára Jíchová, Renata Havlová, Ivana Kamešová, Petra Kolářová, Zuzana Skladaná, Tereza Jíchová, Nikola Jakšová a Veronika Oupicová.

Další závody budou 16. října v kladenské sportovní hale a Sportklub je jejich spolupořadatelem.

Na domácí půdě rád přivítá všechny příznivce aerobiku, kteří přijdou závodnice podpořit. Informace a časové harmonogramy najdete na www. ceskysvazaerobiku.cz.