Staronovým generálním sponzorem extraligových hokejistů Kladna se stala firma Vagnerplast. Název klubu tak bude znít HC Vagnerplast Kladno. Vedení angažovalo také prvního Kanaďana v historii kladenského hokeje, Tylera Harrisona.

SK Kladno hlásí další posilu. Z Ostravy doplnil kádr záložník Petr Wojnar.

Třináctého srpna 1950 je dnem, kdy se ve Slaném uskutečnil první plochodrážní mítink. Od tohoto mezníku příznivci levých zatáček nepřetržitě aplaudují soubojům na zdejší dráze.

S hokejovým Kladnem se začal připravovat jeho odchovanec – bek s reprezentačními zkušenostmi, Jan Platil.

Brankář druholigového SK Kladno Roman Pavlík bude do konce podzimní části sezony posilou vedoucího týmu Gambrinus ligy. Do Viktorie Plzeň odchází na půlroční hostování.

Před závěrečným vystoupením na Eislöwen Cupu 2010 v Drážďanech měli hokejisté Kladna šanci získat nejvyšší pocty. Stačilo jim k tomu porazit Plzeň. Třeba jen po nájezdech. Kladenští ale podlehli a skončili třetí. Měli však skalp vítěze turnaje – Mnichova.

Tři kola to trvalo, ale dočkali se. Fotbalisté Doks přehráli jasně 5:0 Hvozdnici a slaví historicky první výhru v I. A třídě.

Fotbalisté SK Kladno mají nového trenéra. Za Stanislava Hejkala přišel k týmu ostřílený kormidelník Miroslav Beránek.

Člen loňské hokejové reprezentační dvacítky Tomáš Knotek a další bývalý mládežnický reprezentant Jan Piskáček se vrací do Kladna.

Na startu sezony stojí druholigoví hokejisté Řisut. Posílil je někdejší kladenský junior Petr Procházka (Litoměřice), Boris Nestrašil (Benešov), Martin Ton (Benátky n. J.), Jakub Kraus (Karlovy vary), Jakub Dušek (Orlová) a Jakub Lev (Třebíč).

Trenér mistrovských hokejbalistů Alpiqu Kladno Drahomír Kadlec se stal trenérem české reprezentace. Na tomto postu je prvním Kladeňákem v historii.