Posledním letošním duelem byl mistrák s Odolena Vodou, který po špatném začátku nakonec vyhráli 3:1.  

První set zvládli celkem jednoznačně hosté. Karta se začala obracet v polovině druhého, kdy Orli v krátkém sledu nasázeli soupeři pět es (Sobotka, Habr). Kvalitu na servisu si udrželi i v dalším průběhu, přičemž utkání zakončili stylově - přímým bodem Miloše Vemiče. 

Blokař vítězů Adam Zajíček mínil, že začali vlažněji. Možná měli v podvědomí porážku 2:3 z prvního vzájemného utkání. "Navíc se ne každý cítil po čtvrtečním utkání s Finy komfortně. Pak už se náš výkon stabilizoval a dál to bylo jen o naší koncentraci a víře," řekl a pochválil Odolku za kvalitní výkon.

Za tři body byl moc rád. "Bylo by velké zklamání prohrát doma před vánočními svátky před tak pěknou takovou návštěvou," konstatoval Zajíček a podotkl, že v rámci možností se s těžkým programem statečně porvali. "V našem týmu je zdravý duch. Chce vítězit," uzavřel.

Trenér poražených Jiří Šiller mínil, že po prvním vyhraném setu soupeři k výhře pomohli. "Udělali jsme spoustu až naivních chyb. Pustili jsme domácí do zápasu a ti toho pochopitelně využili," řekl. (ka)

Kladno - Odolena Voda 3:1.
Sety: -19, 17, 20, 17. Čas: 98 minut. Diváci: 500.
Kladno: Marel (13), Zajíček (13), Vemič (11), Habr (3), Hýský (15), Sobotka (11), libero Moník. Střídali: Wallisch (2), Vostárek, Jachnicky, Blažek.