Na začátku července poslal na sociální sítě bojovník Tadeáš Růžička velmi odpudivé video. „Tak co ty de*** vy****nej, na koho tady zkoušíš frajera? Chcípáku. M***o z****ená. Chcípni tady!,“ je slyšet, jak pořvává rodák z Prahy směrem k bezvládně ležícímu muži.

Pohled na video není vhodný pro slabší povahy:

Zdroj: Youtube

Růžičkovo chování odsoudila drtivá většina scény bojových sportů, a aktuálně má bojovník s přezdívkou Mawar velký problém. Jeho incidentem už se aktivně zabývají zástupci policie.

„Kriminalistům se již povedlo zjistit totožnost poškozeného a vyslechnout ho. Zároveň zajistili dostatek podkladů k tomu, aby mohli zahájit trestní stíhání proti konkrétní osobě, a to pro trestné činy ublížení na zdraví a výtržnictví,“ stojí oficiální prohlášení na webu policie.cz

Ironický postoj Růžičky

Juniorský mistr světa v Muaythai organizace IFMA (2015), juniorský světový šampion K1 organizace WAKO (2016) a profesionální mistr ČR v Muaythai (2017) Růžička se ale k celé situaci od úvodní situace staví s velmi pohrdavým přístupem.

„Dar vs prokletí, lidi. Být slavný není tak růžové, jak se zdá. Dávejte ara. Neposlouchejte bulvár. Nemluvte s bengama. To je vaše cesta. Přeju všechno nejlepší. Začínám zase trénovat. Čtvrtý kemp,“ vzkázal na instagramovém účtu Růžička.

Patrik Kincl.
Odveta s Vémolou? Karel nemá co více předvést, není to reálná věc, říká Kincl

Růžička nyní dostane možnost u výslechu vysvětlit svou verzi příběhu. Pokud ale bude postupovat podle svých aktuálních slov, dá se očekávat, že bude soudně potrestán.

„Tolik prostoru v televizi jsem nedostal nikdy, ani když jsem vyhrál ty největší šampionáty, jako je například mistrovství světa. Hm, takže díky, Mawar už je ofiko značka,“ dodal Růžička.