VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Tenisové panorama, víkend 28. a 29. května

Střední Čechy – Po přestávce minulý víkend, pokračovaly právě v uplynulém víkendu dalším kolem všechny krajské soutěže tenisových družstev

1.6.2011
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Pavel Sonnek

STŘEDOČESKÁ DIVIZE
4. kolo:
TK Benátky n. J. – TK Březnice 0:9, SK Rohatsko – LTC Houštka 9:0, SK Mělník – Sj. Český Brod 4:5, Tenis Dobříš – LTC Ml. Boleslav B 5:4.
1. Březnice 4 4 0 31:5 8
2. Rohatsko 4 4 0 28:8 8
3. Český Brod 4 3 1 18:18 7
4. Ml. Boleslav B 4 2 2 24:12 6
5. Dobříš 4 2 2 13:23 6
6. Houštka 4 1 3 14:22 5
7. Benátky n. J. 4 0 4 8:28 4
8. Mělník 4 0 4 8:28 4

I. TŘÍDA
Skupina A – 4. kolo:
LTC Beroun – F.H.TK Dobřichovice C 2:7, TK Kročehlavy – So Sedlčany 3:6, Baník Příbram – TJ Měchenice 2:7, Sn. Kladno B – So Říčany 5:4.
1. F.H.TK Dobřichovice C 4 4 0 27:9 8
2. Měchenice 4 4 0 26:10 8
3. Sn. Kladno B 4 3 1 22:14 7
4. LTC Beroun 4 2 2 17:19 6
5. Sedlčany 4 1 3 16:20 5
6. Kročehlavy 4 1 3 15:21 5
7. Příbram 4 1 3 8:28 5
8. Říčany 4 0 4 13:23 4
Skupina B – 4. kolo: Sparta Kutná Hora – LTC Poděbrady 1:8, TK Mn. Hradiště – Tenis Brandýs B 4:5, Realsport Nymburk B – TK Benešov 8:1, Kelly Tennis Academy – LTC Kolín 3:6.
1. Brandýs n. L. B 4 4 0 26:10 8
2. Nymburk B 4 3 1 23:13 7
3. Mn. Hradiště 4 3 1 22:14 7
4. LTC Kolín 4 2 2 20:16 6
5. Kutná Hora 4 2 2 14:22 6
6. Poděbrady 4 1 3 16:20 5
7. KT Academy 4 1 3 14:22 5
8. Benešov 4 0 4 9:27 4

II. TŘÍDA
Skupina A – 4. kolo:
LTC Rudná – LTC Rakovník 5:4, So Buštěhrad – So Nučice 2:7, Loko Beroun – SK Kladno 9:0, TK Stochov – TJ Kralupy 7:2.
1. Loko Beroun 4 4 0 20:6 8
2. Nučice 4 4 0 27:9 8
3. Stochov 4 3 1 24:12 7
4. Rudná 4 3 1 22:14 7
5. Buštěhrad 4 2 2 14:22 6
6. Kralupy 4 0 4 12:24 4
7. SK Kladno 4 0 4 9:27 4
8. Rakovník 4 0 4 6:30 4
Skupina B – 4. kolo: LTC Kolín B – SK Mělník B 7:2, Sj. Žiželice n. C. – Vesteckcá sportovní 7:2, LTC Bakov n. J. – TK Mn. Hradiště B 3:6, LTC Houštka B – TK Benátky n. J. B 6:3.
1, Žiželice n. C. 4 4 0 27:9 8
2. Vestecká sportovní 4 3 1 19:17 7
3. Bakov n. J. 4 2 2 19:17 6
4. Mn. Hradiště B 4 2 2 17:19 6
5. Mělník B 4 2 2 16:20 6
6. LTC Kolín B 4 1 3 18:18 5
7. Houštka B 4 1 3 17:19 5
8. Benátky n. J. B 4 1 3 11:25 5
Skupina C – 4. kolo: So Dobřichovice – PBtisk Bohutín 2:7, Tenis Dobříš B – LTC Beroun B 6:3, TK Březnice B – Loko Zdice 9:0, Sp. Rožmitál – SC Řevnice 7:2.
1. Dobříš B 4 3 1 25:11 7
2. Bohutín B 4 3 1 24:12 7
3. Rožmitál 4 3 1 23:13 7
4. Beroun B 4 3 1 21:15 7
5. Březnice B 4 2 2 17:19 6
6. Dobřichovice 4 1 3 14:22 5
7. Řevnice 4 1 3 12:24 5
8. Zdice 4 0 4 8:28 4
Skupina D – 4. kolo: TK Týnec n. S. – SK Černošice 4:5, TK Hrušov – So Votice 4:5, So Říčany B – Blaník Načeradec 1:8, TK Radošovice – Sparta Kutná Hora B 4:5.
1. Načeradec 4 4 0 27:9 8
2. Kutná Hora B 4 4 0 23:13 8
3. Radošovice 4 3 1 22:14 7
4. Votice 4 3 1 19:17 7
5. Černošice 4 2 2 18:18 6
6. Týnec n. S. 4 0 4 14:22 4
7. Hrušov 4 0 4 12:24 4
8. Říčany B 4 0 4 9:27 4

III. TŘÍDA
Skupina A – 4. kolo:
SK Černošice B – So Hostivice 2:7, Hvězda Kladno – TK Stochov B 4:5, LTC Rakovník B – So N. Strašecí 7:2, So Nučice B – LTC Rudná B 3:6.
1. Hostivice 4 4 0 31:5 8
2. Rudná B 4 4 0 25:11 8
3. Černošice B 4 2 2 18:18 6
4. Nové Strašecí 4 2 2 14:22 6
5. Hvězda Kladno 4 1 3 16:20 5
6. Nučice B 4 1 3 15:21 5
7. Stochov B 4 1 3 13:23 5
8. Rakovník B 4 1 3 12:24 5
Skupina B – 4. kolo: TK Lysá n. L. – SK Mělník C 6:3, Sj. Český Brod B – Realsport Nymburk C 7:2, KTC Poděbrady B – LTC St. Kolín 4:5, Tenis Brandýs C – TK Neratovice 3:6.
1. Lysá n. L. 4 4 0 23:13 8
2. Český Brod B 4 4 0 22:14 8
3. Poděbrady B 4 2 2 22:14 6
4. Neratovice 4 2 2 19:17 6
5. Starý Kolín 4 2 2 19:17 6
6. Nymburk C 4 1 3 14:22 5
7. Brandýs n. L. C 4 1 3 12:24 5
8. Mělník C 4 0 4 13:23 4
Skupina C – 4. kolo: Sp. Rožmitál – Baník Příbram B 3:6, Sp. Žebrák – So Sedlčany B 7:2, So Kamýk n. Vlt. – TK Mníšek p. B. 9:0, LTC Řevnice – Sp. Hořovice 5:4.
1. Kamýk n. Vlt. 4 4 0 29:7 8
2. Žebrák 4 4 0 22:14 8
3. Baník Příbram B 4 3 1 21:15 7
4. Mníšek p. B. 4 2 2 17:19 6
5. Hořovice 4 1 3 18:18 5
6. Řevnice 4 1 3 15:21 5
7. Rožmitál B 4 1 3 13:23 5
8. Sedlčany B 4 0 4 9:27 4
Skupina D – 4. kolo: So Votice B – Sparta Kutná Hora B 7:2, Sj. Čerčany B – 1. TK Pacov 4:5, TK Benešov B – Jiskra Zruč n. S. 2:7, Sparta Kutná Hora D – Sj. Čerčany 7:2.
1. Pacov 4 4 0 24:12 8
2. Čerčany 4 3 1 18:18 7
3. Čerčany B 4 2 2 21:15 6
4. Votice B 4 2 2 18:18 6
5. Zruč n. S. 4 2 2 18:18 6
6. Kutná Hora D 4 1 3 19:17 5
7. Benešov B 4 1 3 16:20 5
8. Kutná Hora C 4 1 3 10:26 5

IV. TŘÍDA
Skupina A – 4. kolo:
TK Stochov C – LTC Roztoky 4:5, Pšovka Mělník – So Libiš 9:0, SK Žalov – So Buštěhrad, Botanika Bezděkov – TJ Kralupy 5:4.
1. Bezděkov/Unhošť 4 3 1 22:14 7
2. Roztoky u Prahy 4 3 1 20:16 7
3. Buštěhrad B 3 3 0 24:3 6
4. Kralupy B 4 2 2 17:19 6
5. Žalov 4 2 2 17:19 6
6. Stochov C 4 1 3 19:17 5
7. Pš. Mělník 4 1 3 12:24 5
8. Libiš 3 0 3 4:23 3
Skupina B – 4. kolo: So Týnec n. L. – LTC Bakov n. J. 8:1, LTC St. Kolín B – TK Čáslav 3:6, So Otradovice – SK Rohatsko B 4:5, TK Čáslav B – Sj. Vrdy 3:6.
1. Týnec n. L. 4 4 0 30:6 8
2. Rohatsko B 4 3 1 24:12 7
3. Otradovice 4 2 2 19:17 6
4. Bakov n. J. B 4 2 2 18:18 6
5. Vrdy 4 2 2 17:19 6
6. Čáslav A 4 2 2 15:21 6
7. Starý Kolín B 4 1 3 12:24 5
8. Čáslav B 4 0 4 9:27 4
Skupina C – 4. kolo: F.H.TK Dobřichovice D – Loko Beroun B 3:6, SK Nižbor – So Dobřichovice C 8:1, Čechie N. Jáchymov – TC Hýskov 4:5, LTC Beroun C – Sp. Žebrák B 2:7, TK Kublov – So Dobřichovice B 6:3.
1. Loko Beroun B 4 4 0 26:10 8
2. Dobřichovice B 5 3 2 26:19 8
3. Hýskov 4 3 1 20:16 7
4. Dobřichovice C 5 2 3 22:23 7
5. Nový Jáchymov 4 2 2 21:15 6
6. Nižbor 4 2 2 21:15 6
7. Kublov 3 2 1 13:14 5
8. Žebrák B 4 1 3 10:26 5
9. F.H.TK Dobřichovice D 3 1 2 13:14 4
10. LTC Beroun C 4 0 4 8:28 4
Skupina D – 4. kolo: TC Modletice B – TK Radošovice C 6:3, 1.TK Pacov B – So Stránčice 6:3, TK Radošovice B – So Velké Popovice 8:1, Sp. Průhonice – TC Modletice A 9:0.
1. Průhonice 4 4 0 31:5 8
2. Modletice B 4 3 1 23:13 7
3. Pacov B 4 3 1 20:16 7
4. Stránčice 4 2 2 17:19 6
5. Modletice A 4 2 2 15:21 6
6. Radošovice B 4 1 3 16:20 5
7. Radošovice C 4 1 3 15:21 5
8. Velké Popovice 4 0 4 7:29 4
Skupina E – 4. kolo: TJ Měchenice – TK Březnice C 7:2, PBtisk Bohutín C – So Kamýk n. Vlt. B 9:0, Tenis Club Mokropsy – Tenis Dobříš C 3:6, TK Březnice D – TJ Višňová 1:8.
1. Bohutín C 4 4 0 29:7 8
2. Měchenice B 4 4 0 22:14 8
3. Hořovice B 3 3 0 18:9 6
4. Mokropsy 3 2 1 16:11 5
5. Višňová 3 1 3 18:18 5
6. Dobříš C 3 1 3 17:19 5
7. Kamýk n. Vlt. 4 1 3 11:25 5
8. Březnice C 3 0 3 10:17 3
9. Březnice D 3 0 3 3:24 3
Skupina F – 4. kolo: Meteor Stř. Skalice – Kavaliér Sázava 5:4, So Ondřejov – TO Bystřice u BN 8:1, ostatní utkání byla odložena.
3. Ondřejov 3 4 0 26:10 8
2. Bystřice u BN 4 3 1 22:14 7
1. Stř. Skalice 4 3 1 20:16 7
4. Sázava 4 2 2 21:15 6
5. Poříčí n. S. 3 1 2 11:16 4
6. Týnec n. S. B 3 1 2 11:16 4
7. Hrušov B 3 0 3 8:19 3
8. KT Academy B 3 0 3 7:20 3

Autor: Vlastimil Dudáček

1.6.2011
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Skládka odpadu. Ilustrační foto.

Kraj chystá setkání se starosty. Budou velkým tématem odpady?

Těžká dopravní nehoda na Pražském okruhu u Jesenice nejenom zkomplikovala provoz na této dálniční komunikaci, ale také přinesla vážné problémy hasičům
9

K vážné nehodě se hasiči museli přímo prodírat

Lupiči z Kladna hrozí až deset let za mřížemi

Kladno – Kladenští kriminalisté mají na svém konttě další úspěšný zásah. Dopadli totiž pachatele, který ve středu odpoledne přepadl prodejnu oděvů ve Vašatově ulici v Kladně se zbraní v ruce.

AKTUALIZOVÁNO

OBRAZEM: Vzpoura vězňů se nekonala, jednalo se jen o cvičení

Vinařice - Pozdvižení na vsi vyvolalo ve čtvrtek dopoledne dění kolem a v areálu vinařické věznice.

Totáči v rámci turné zahrají v sobotu doma v sokolovně ve Kvíčku

Slaný - Punk-rocková legenda ze Slaného, skupina Totální nasazení, patřící mezi nejúspěšnější kapely svého žánru, hraje už víc jak čtvrtstoletí.

Objeví se lajna Ton, Burger, Tenkrát ve Slaném? Možné to je!

Kladno – Zatím se hokejem v lehkém tempu jenom bavil a při gólových šancích soupeře z nehokejového Izraele tak dlouho šetřil, až nakonec při úterní exhibici skórovat vůbec nestihl. Hokejová legenda Sparty a Kladna Petr Ton však i nadále uvažuje o návratu do profesionálního hokeje. Tvrdě trénuje a zatěžuje stále více v létě operovanou ruku.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT