Do hry vstoupilo 30 nových hráčů, na druhou stranu zřejmě výsledek prvního dějství odradil 26 borců (mezi nimi jsou i ti, kdo roky sází jen první kolo). Pomocí SMS a internetu si vsadilo 226 lidí.

Nejfrekventovanějším ziskem ale je o 5bodů (146x). Celkem je zaregistrováno 482 hráčů. Vítěz kola obdržel ceny od Staropramenu a prodejny SympaSport v Kladně (poukázka na zboží v ceně 250 korun).

Tip liga je nadále otevřená i dalším zájemcům. Místo identifikačního čísla stačí napsat N.
Soutěž družstev hraje 79 týmů a zatím ji ovládá Hrobníkova lopata, která byla spolu s Krumplovci a FC Kameňáci nejlepším týmem kola.


Vítěz 2. kola: Do Tip ligy nakoukl Jan Peták, když mu bylo osm roků. S nadsázkou se dá říct, že vedle ní dospívá. Až ve svých patnácti letech si ale připsal první úspěch. Na rozdíl od dědy Karla Nachtigala (druhým je bývalý fotbalista SK a později trenér Jindřich Peták), jenž se dvakrát dostal do nejlepší desítky. Bilanci má pravidelně úspěšnější než vnuk. Až teď na něj došlo.


„Už se moc vytahoval, tak jsem ho musel trošku usměrnit,“ se smíchem prohlásil mladší dorostenec Nova Kladno s tím, že pivo dostane děda, zatímco poukázku a půllitr si ponechá. „Přepokládám, že v budoucnu k němu budu mít dobrý vztah, prý to k fotbalu patří,“ neztrácel humor.


Vedle výhry v kole mu může mužská část populace závidět i střední školu, kam dojíždí do Slaného. Zdaleka však ne kvůli nabírání nějakých vědomostí. Honza totiž patří mezi devítku kluků, kterým dělá společnost 22 spolužaček. „Trošku nás to rozptyluje, takže pozornost není taková, jaká by asi měla být.“ Jiří Nagy