Torpedo nasadilo skutečně nejvíce kvalitních borců. Vedle brankáře Bartuška a útočníka Čermáka i svého bývalého borce Jana Krtičku, v současnosti borce extraligové Habešovny. A také trio šikovných mladíků Eitlera, Stahla a po vážném zranění uzdraveného Jakuba Krtičku.

O titul se ale tým trochu strachoval až do posledního utkání s Falconem Kročehlavy, neboť i tohle mužstvo body netrácelo. Poslední duel turnaje hraného systémem každý s každým byl tak vrcholem a vlastně finálem. Torpedo v něm bylo o něco lepší a vyhrálo 3:1.

Falcon posílený o navrátilce do sestavy Nevařila, M. Dandu či Trupla si poradil už v sobotu se svými největšími konkurenty – Beer Stars i Amálkou, a to shodně 4:2. Zajímavostí je, že vynikající obránce Michal Danda nenastoupil jen v poli, ale také v bráně, kde chce v sezoně zkusit své štěstí.

Beer Stars dával jejich šéf Ota Poupě složitě dohromady. Nakonec se mu to povedlo i díky přísunu z jiných mužstev. Káranského si půjčil z Dynama, Adamovského z KEB, Zímu z Delty a Janečka s Klicperou z Narka. Tým začal mizerně, vysoko prohrál s Torpedem, pak ještě nestačil na Falcon, ale neděli měl stoprocentní. Výsledkový rekord zlomil proti Moribundusu (13:2) a poté v duelu o bronz otočil výsledek zápasu s Amálkou na 4:3. Nakonec čtvrtá Amálka právě na koncovky utkání doplácela. Jejím tahounem byl mladý Suk, který třeba v utkání s Torpedem zaznamenal čtyři branky.

Poslední Moribundus prošel velkou obměnou kádru, zařadil hodně mladíků a to bylo znát. Nicméně třeba duel s Torpedem mužstvo odbojovalo a podlehlo jen 0:4, když mu výtečně zachytal brankář a jen smůla v koncovce nedovolila týmu hokejového fanklubu HC Poldi skórovat.

Výsledky: Moribundus – Amálka 2:8, Beer Stars – Torpedo 2:9, Amálka – Falcon 2:4, Moribundus – Torpedo 0:4, Falcon – Beer Stars 4:2, Beer Stars – Moribundus 13:2, Torpedo – Amálka 8:5, Moribundus – Falcon 1:7, Amálka – Beer Stars 3:4, Falcon – Torpedo 1:3.

Konečná tabulka turnaje

Torpedo M.H. 4 4 0 0 24: 8 12
Falcon Kročehlavy 4 3 0 1 16: 8 9
Beer Stars 4 2 0 2 21:18 6
Amálka Hool´s 4 1 0 3 18:18 3
Moribundus 4 0 0 4 5:32 0