Nepovedl se jim ani poslední zápas doma proti Plzni, nad kterou bleskově vedli 3:0! Západočeši se ze špatného začátku oklepali a nakonec si odvezli výhru 6:4. Kouči Kladna Jiřímu Veselému tímto utkáním skončil čtyřzápasový trest, během kterého nesměl na střídačku. Satani při jeho absenci nezískali ani bod. 

Farkaš a Procházka zlomený kotník, Fujdiar a Vokoun přetržené vazy v kolenu, Caizl komplikovaná zlomenina ruky, Veselý a Stejskal v trestu, Chaloupka v práci. To je výčet absencí, s nimiž se Satani museli vyrovnat. 

Není divu, že doma nastoupili pouze se šesti hráči, kterým s přibývajícím časem logicky odcházely síly a tím také body. Tabulka je ale poměrně vyrovnaná. Na prvního ztrácí jen šest bodů, přičemž v pátek jedou na palubovku vedoucího Jablonce.

„Nemůžeme koukat, s kým hrajeme. Už musíme bodovat,“ prohlásil trenér Veselý a podotkl, že by měli být v silnější sestavě. To se ale týká všech celků, protože skončily fotbalové soutěže, takže pro hráče bude futsal prioritou.

Typickou ukázkou je tým chebského Hradiště, jenž kráčel od jednoho těžkého debaklu k druhému, aby naposledy porazil Chomutov 7:2. Západočeši byli také aktéry jedné futsalové perličky. 

V Jablonci prohráli drtivě 2:22, domácí však do druhé půle nasadili druhého gólmana, jenž neměl uhrazený svazový příspěvek. Utkání tudíž skončilo kontumační výhrou Chebu 5:0!