Uskuteční se zde dvě takzvané Show Section mezinárodní sportovně-společenské akce Rallye Praha Revival. Na 160 posádek z celé Evropy zde předvede své závodní a sportovní automobily vyrobené do roku 1989. Největší zahraniční hvězdou na startu bude norský závodník Johny Haugland, který dlouhou dobu úspěšně závodil s vozy Škoda na velkých mezinárodních soutěžích a u nás měl vždycky hodně fanoušků. Na revivalu bude startovat se Škodou 130 LR se startovním číslem 4.

Startovní číslo 1 budou mít Milan Zapadlo a Jozef Studenič, oba ve své době výborní rallyoví i okruhoví závodníci. Ještě před nimi se na oválu představí originální zrenovovaný kamion LIAZ, který startoval na Rallye Paris Dakar. Z dalších známých jmen pojedou např. Jiří Moskal, Marcel Tuček, Pavel Šofr, Pavel Ryšánek. Startovní pole tvoří pestrá přehlídka značek, které se nesmazatelně zapsaly do historie automobilových závodů, všechny typy škodovek s motorem vzadu, a zahraniční značky budou mít zastoupení od Porsche až po Trabant. Jednoho rychlého Trabanta bude na trati revivalu vodit Jiří Webinger, který za jeho volantem v mistrovství Československa v rallye strávil mnoho úspěšných sezon.

Přijeďte se podívat na truck trialové závody do Černuce!
Obří kola ryjí bahno. Trucky se vrací do Černuce

První příležitost spatřit revivalové posádky ve smyku na plochodrážním oválu budou mít diváci v pátek v podvečer, kdy podle harmonogramu přijede do časové kontroly první vůz v 17:23 a za ním se budou v minutových intervalech vydávat na dráhu podle startovních čísel všechny posádky, aby absolvovaly předepsaný počet kol.

V neděli k poledni se do Slaného posádky vrátí k závěrečné Show Section. První vůz by měl být v příjezdové časové kontrole v 11:35 a následující tři hodiny bude opět o zajímavé dění na dráze postaráno.

Pořadatelé i posádky srdečně zvou příznivce motoristického sportu na příjemně strávené chvíle při sledování poutavého dění na dráze. Vstup do diváckých prostor je zdarma, v neděli bude v provozu stánek s občerstvením, tak aby divákům ke spokojenosti nic nechybělo.