„V Divišově to už nebylo tak těžké. Brzy odpadl Zdeněk Holub, ale i na něho jsem měl po prvním závodě čtyři body a v pohodě bych to udržel. Na druhou stranu být třikrát mistrem juniorů, to není špatné," usmál se na úvod krátkého povídání borec, který má v sezoně za sebou i před sebou podstatně prestižnější podniky.

Namátkou mistrovství světa juniorů, kam se probojoval, mistrovství světa družstev dospělých, finále mistrovství Evropy juniorů, ligu za polský Gdaňsk, českou extraligu a třeba i Zlatou přilbu Pardubice.

„Dostal jsem do World Cupu juniorů, to je úspěch, ale první závod v Anglii mi moc nevyšel. Začal jsem prvním a druhým místem, ale uvnitř dráhy se mně ani nikomu dalšímu nepovedlo odstartovat a skončil jsem až devátý. Trochu zklamání, ale další dva závody se jedou v Pardubicích a Gdaňsku. Pardubice mi tolik nevyhovují, ale Gdaňsk ano, navíc za ně jedu polskou ligu," plánuje zlepšení Krčmář.

Právě polská liga ho čeká v neděli, po delší době ho Gdaňsk postaví. A těší se. „Je to druhá nejvyšší soutěž v Polsku, ale pořád je o dost kvalitnější než naše extraliga," upozorňuje.

Pak už přijde závod v dánském Vojens. Češi se tam postaví totální světové elitě, pojedou proti domácím, Polákům a Rusům. Jedna hvězda vedle druhé a proti nim mladíci Krčmář, Milík a jen o málo zkušenější Kůs plus jediný veterán Franc. „Před dvěma roky se mně a Vaškovi Milíkovi tenhle závod povedl, takže se znovu těším. Ale bude to šichta," ulevil si Krčmář při prognózách asi nejtěžšího závodu sezony.

„Kdyby se povedlo dostat se aspoň na třetí místo a tím pádem do závodu poslední naděje, byl by to úspěch. Určitě se o to pokusíme," dodal Eda Krčmář.