Severočeši neobsadili dvě váhové kategorie, a to do 56 kg a supertěžkou. V nejtěžší to chvíli vypadalo, že by se mohlo boxovat. Domácí borec se totiž nechal zvážit, a když viděl že kladenský Milan Javůrek se do ringu opravdu chystá, zápas skrečoval.

Vítěz si tak na ostrý duel musí počkat do příští neděle, kdy Kladno boxuje v Děčíně. Možná to pro něj bylo lepší, poněvadž po zlomenině kůstky v ruce, když v posledním domácím utkání promáchl úder, nebyl stoprocentně fit.

Další body na konto vítězů dodali Jakub Chval (60), Lukáš Plzák (69), byť jeho výkon zaostal za očekáváním, Josef Pavliš (75) a David Hunayan (81). „To byl moc pěkný zápas. David má krásný, elegantní styl a soupeře předčil o sto procent," tvrdil Moulis.

Jediné porážky utrpěli ve váze do 64 kg Jan Korec a v 91 kg Milan Vlasák. Jak řekl trenér Marek Moulis, Korec prý neměl poslední dva týdny kvůli pracovním povinnostem příliš možností trénovat.

Proti vytáhlému technickému domácímu borci prohrál první kolo, ve druhém už chytl svůj drajv a ve třetím už měl díky zavilému, buldočímu, fyzicky náročnému stylu výraznou převahu.

„Mělo být třetí kolo delší, tak soupeře určitě poslal k zemi. Rozhodčí se nakonec přiklonili k domácím," řekl Moulis, s tím, že hala stála na nohách. „Potěšilo mě, že si zvyká na technické protivníky," dodal.

Vlasák byl oproti mosteckému rohovníkovi v ringu nováčkem, přesto vydržel tři kola prohrál se ctí na body.