V dramatickém finále turnaje ČEZ Final Four porazilo Kladno favorizovaný Beachklub Strahov 3:2 na zápasy, když prohrávalo už 0:2. V nervy drásající koncovce mu ale vlil krev do žil pár Bláhová – Housková, následně pak další ženské duo Gálová – Olivová po bitvě těsně přehrál Dostálovou a Kolouchovou 2:1. Mimochodem Dostálová je sestrou stříbrného olympionika Josefa Dostála. "V tom zápase se to celé podle mne zlomilo. Se Sárou se nám vůbec nedařilo, ale otočily jsme to z 0:1 na 2:1 i díky velké podpoře ostatních spoluhráčů Vavřince," říkala po zápase Eliška Gálová, nejlepší kladenská odchovankyně. 

Ale to už přišlo velké finále. Rozhodly ho smíšené páry a kladenský kouč Jan Gála vyslal na pásek pochopitelně svou dceru Elišku s jejím partnerem Martinem Davidem. Proti nim stáli člen aktuálně nejlepšího českého páru Perušič s Dostálovou, jenže Kladeňáci jim nedali naději a vyhráli 2:0. "S Martinem Davidem jsme chtěli Strahovu vrátit sobotní porážku a to se nám také podařilo. Musím říct, že atmosféra, kterou během zápasu naši hráči vytvořili, byla skvělá a doufám, že se tato soutěž bude konat pravidelně," zadoufala Eliška Gálová, která byla i kapitánkou týmu.

Titul a šek na patnáct tisíc korun se tak stěhoval na kurty Vavřince. „Myslím, že tohle za pochlubení stojí, hráli všichni skvěle," usmívala se šťastná Pavla Gálová, maminka Elišky.

Sama kapitánka týmu doplnila, že Vavřinec nebyl favoritem. "Ale věděla jsem, že máme silný tým, který může vyhrát, A z pozice kapitánky musím celému týmu poděkovat, co v semifinále, finále, ale i prvním květnovém kladenském kole předvedli. Díky!"