Letos Kladno chce zapomenout na nepovedený minulý ročník, kdy se mu nedařilo v základní části. Poté v play off už tým zahrál výborně, ale na českého suveréna KERT Park Praha nakonec nestačil.

I proto se mužstvo vedené Slavomírem Švancarem a Jaroslavem Procházkou připravuje tvrdě.

Na tradiční Páňa Cup se vedení klubu povedlo sehnat výbornou konkurenci, hlavně zmínený reprezentační celek České republiky! Kromě něj švýcarský klub La Chaux-de-Fonds a extraligové Ústí nad Labem a Hradec Králové.

Vrchol by měl být zápas Kladfna a reprezentace v sobotu večer od 19 hodin, kdy také pořadatelé klání oficiáně otevřou a mají i speciání poděkování pro hráče, kteří výborně reprezentovali ČR na červnovém MS mládežnických týmů v Liberci. 

Co je zajímavé, v Kladně se o týden později uskuteční ještě jedna TOP akce, a to Final Four z jara odloženého Českého poháru. Kladno čeká v semifinále Svítkov Pardubice, druhou dvojici tvoří Hostivař a Blatná. 

Aktuální soupiska hráčů v letní přípravě

Brankáři: Jan Jirotka, Leoš Gerlich, Jaroslav Keimar

Obránci: Michal Dědič, Vít Kamenář, Zbyšek Kastner, Radek Soukup, Milan Teinitzer, Jan Pospíšil, Jakub Haisman (připojí se k týmu v září), Václav Zdrůbecký, Filip Barták, Matouš Drechsler, Vojtěch Lacina

Útočníci: Petr Adam, Štěpán Důras, Ondřej Pražák, Jaroslav Procházka, Milan Schnaubelt, Jiří Singer, Martin Špaček, Lukáš Patera, Vojtěch Rychlý, Jaromír Markytán, Jan Prokop, Petr Slavík, Filip Jedelský (junior), Jiří Rod (junior)

Rozlosování Páňa Cupu 2023Rozlosování Páňa Cupu 2023Zdroj: HBC Kladno