Na obou podnicích si vedli výborně a vzešly z nich dokonce i dvě nominace na MS v holandském Eindhovenu. Děti ve věku 8-10 let předvedly sestavy sportovní aerobik týmy a fitness aerobik, v němž v Boleslavi obsadil hezké páté místo. V kategorii kadet 11-13 let měla Venuše zastoupení ve sportovním aerobiku ženy a týmech fitness step pod vedením Ivety Radostové, jemuž na MČR ve druhé disciplíně unikl bronz jen o vlásek.

Největší radost měly ve studiu z učinkování juniorek. Svěřenkyně trenérky Veroniky Oupicové Lucie Šillerová je v kategorii sportovní aerobik třetí nejlepší závodnicí v Česku. Získala dvě bronzové medaile a nominaci na MS.

Velice dobře si vedl i tým fitness aerobik, který obsadil na republice páté místo. Dařilo se i týmu Zuzana Valentová, Linda Holubová a Kristýna Juričičová, jenž na šampionátu obsadil šestou pozici.

Dalším úspěšným juniorským týmem jsou loňští vicemistři světa z Martiniku, tým fitness step ve složení Eva Müllerová, Martina Šíchová, Zuzana Koucká, Marie Malá, Kristýna Blažková, Kateřina Louvarová, Nikola Holoubková, Kateřina Rybářová a Klára Pávková. Tým trenérek Kláry a Jindřišky Proškových a Lenky Müllerové získal v Luhačovicích stříbrnou medaili a na MČR obsadil v silné konkurenci čtvrté místo. I tito závodnice budou reprezentovat klub a město Kladno na MS.

Příštím podnikem je pro závodnice všech kladenských klubů ME konané ve dnech 2. až 6. června v Kladně.

Lenka MÜLLEROVÁ