Pořadatelé už nahlásili propozice klání, které se uskuteční v rámci oslav 25. výročí založení hokejbalu v Kladně.

Hrát se bude 2 x 12 minut čistého času, tresty jsou jako za dřívejších dob, tedy 1min menší trest, 3min větší trest a 6min osobní trest. Každý tým musí mít jednotnou sadu dresů (brankář může mít odlišný) a každý také obdrží pohár za umístění.

Vyhlášeni budou nejlepší jednotlivci na postech brankáře, obránce i útočníka, dále nejlepší střelec a nejproduktivnější hráč. 

Soupisku týmu je nutné zaslat emailem na adresu baloun@volny.cz nejpozději do 12. června. Soupiska musí obsahovat jméno, příjmení a datum narození hráčů. 

Deset týmů se utká systémem dvou skupin po pěti, kde se každý střetne s každým. Vítězové skupin postoupí přímo do semifinále, celky na 2. a 3. místech postoupí do čtvrtfinále, kde se utkají křížem - vítězové postoupí do semifinále.

Poražení semifinalisté se utkají o 3. místo, vítězové ve finále.

Při rovnosti bodů ve skupině rozhoduje 1) lepší vzájemný zápas, 2) skóre, 3) větší počet vstřelených branek, 4) los

V případě nerozhodného výsledku v play-off se provádí samostatné střílení po pěti sériích. Pokud se nerozhodne, pokračuje se po jedné sérii až do rozhodnutí. 

Občerstvení: Přímo v místě turnaje, velký výběr zajištěn

ROZLOSOVÁNÍ

Skupina A 

Hvězda 89, Rangers, Amálka Hooligans, Kašna Tým, Libušín Wings 

Skupina B

Beer Stars, Jungle Fever, PPT Delta, NFC Sparta, Hvězda Švermov


ROZPIS ZÁPASŮ
Sobota 14.6.2014

Hřiště 2009 Hřiště 2006
9 Jungle Fever - Beer Stars 
10 Amálka Hooligans- Libušín Wings 
11 PPT Delta - Beer Stars 
12 Libušín Wings - Kašna Tým 
13 Hvězda Švermov - PPT Delta 
14 Kašna Tým - Hvězda 89 
15 PPT Delta - NFC Sparta 
16 Hvězda 89 - Libušín Wings 
17 Jungle Fever - PPT Delta 
18 Rangers - Libušín Wings 

9 Hvězda Švermov - NFC Sparta, 10 Hvězda 89 - Rangers, 11 Jungle Fever - Hvězda Švermov, 12 Hvězda 89 - Amálka, 13 NFC Sparta - Jungle Fever, 14 Amálka Hooligans- Rangers, 15 Hvězda Švermov - Beer Stars, 16 Rangers - Kašna Tým, 17 Beer Stars - NFC Sparta, 18 Kašna Tým - Amálka Hooligans. 

Neděle 15.6.2014

Hřiště 2009
10 2B - 3A
11 2A - 3B
12 1A - vítěz 2B-3A
13 1B - vítěz 2A-3B
15 o 3. místo
16 Finále
17:15 Vyhlášení