Již několik let je tvořenýkvalitními hráči, kteří jsou letos doplněni o několik mladých borců.Jak se v družstvuzapracují se uvidí na konci sezony. Zatím jim to funguje, jsou aktuálně na druhé příčce v tabulce.

Pikantní je, že hned pět borců Kladnav loňském roce oblékalo barvy Dobřichovic, tudíž se základní šestky obou celků velmi dobře poznají. Navíc má KladnoDobřichovicím co vracet. V prvním zápase letošní sezonyprohrálo v jejich sokolovně 1:3 (18,15,-23,16).

V sobotu hostí Kladnorezervu ČZU Praha(17.30),na jejíž palubovce vyhrálo 3:0(22, 22, 13). Domácí doufají, že Pražané budou prvním protivníkem, kterého porazí v obou zápasech.Za ČZU loni nastupovalpřihrávající smečařTurský, který se proti svému mateřskému teamu bude chtít určitě vytáhnout.

"Máme zprávy, že se jim uzdravila jejich hlavní útoční síla, univerzálNovák. Toho bude potřeba ubránit a dále se pak vyvarovat vlastních hrubých chyb. To by mohly být dvě nejdůležitější indicie na naševítězství," uvedl blokař Kladna Jiří Blažek s tím, žei přes nelichotivou soupeřovu desátou příčku to nebude určitě lehký zápas, jak by se mohlo na první pohled zdát.