Jako, Kladno má na lavičce skutečnou kvalitu, vždyť Hadrava hrával dlouho v reprezentaci a naposledy ji s hlavním kouče, také exkladenským Janem Svobodou vedl. A na palubovce to bylo znát. Jestli mladý celek Benátek aspoň trochu zlobil v pátečním otvíracím utkání a dokonce uhrál svůj jediný víkendový set, v sobotu neměl nárok.

Ve druhém setu byl rád, že uhrál aspoň dvouciferný počet bodů, takový byl rozdíl. „Jen v úvodu a ke konci jsme s to sami trochu komplikovali. Jinak jsme hráli koncentrovaně a oproti sobotě nám výborně fungovala obrana na bloku i v poli. A jak dostanete tak mladý tým jako Benátky do nesnází, začne vymýšlet. Důležité míče si pak vyházeli sami,“ dodal Hadrava s tím, že jeho tým je schopen ukončit sérii už na palubovce soupeře a postoupit do finále. „Ale pozor, ještě není konec,“ lehce zdvihl varovný prst.

Smála se také jedna s největších hvězd jeho mužstva, blokař Tomáš Kotrch. Ten před rozhovorem ale musel absolvovat dlouhé kolečko stříhání kamene, nůžek a papíru, aby nakonec utekl hrobníkovi z lopaty. „Stříháme o to, kdo bude prát ze zápasu článek. Na mě to zpočátku vycházelo furt, už jsem se bál, ale nakonec bude psát Jaky (Petr Jakovec),“ smál se teprve devětadvacetiletý borec s reprezentačními zkušenostmi, jenž ale vrcholovou kariéru zabalil předčasně kvůli zaměstnání. „Chtěl jsem hrát poloprofesionálně, což nevyšlo, ale tady se možnost objevila a jsem za ni rád, sportovat přece jen ještě na nějaké úrovni chci,“ dodal borec, který podobně jako Hadrava věří v semifinále, ale i on je opatrný: „I my umíme zahrát mizerně, takže to bude hlavně o nás. Budeme-li hrát dobře, měli bychom to mít ve svých rukách.“