"Jsem s dětmi naprosto spokojená. bylo to mistrovství republiky, jedenáct kvalitních týmů, proto páté místo beru," řekla Deníku Karolína Matoušková, která v R.A.K. trénuje vysoký počet sedmi tréninkových skupin a připravuje je nejen v Kladně, ale také v Příbrami. "Dva dny v týdnu jsem v Kladně, dva v Příbrami. Navíc sama aktivně tancuji v Berouně, kde bydlím," dodala byla s show dance i na mistrovství světa.

Taneční centrum R.A.K. je dnes už obřím klubem, který získal na pražském šampionátu řadu dalších medailí. Dokonce i nejstarší formace žen z Berouna s úchvatným vystoupením vzpomínajícím na televizní hitparádu Novy Eso.

R.A.K. zasahuje aktuálně čtyři středočeská města. Původně to byl Beroun, k němu přibyly postupně Kladno, Slaný a Příbram.

Jeho zakladatel Jan Liška tančil ve Státním souboru písní a tanců, v muzikálech Drákula, Hrabě Monte Cristo, Brouci, Šumař na střeše, Romeo a Julie, Malá mořská víla. Spolupracoval s řadou známých umělců včetně Heleny Vondráčkové a s taneční skupinou UNO. Taneční skupinu R.A.K. založil v roce 1992.

V sobotu 1. června od rána se všechna uskupení R.A.K. předvedou v kladenské sportovní hale. Přijďte se podívat!