Hokejoví junioři Kladna po reprezentační pauze válí. V pátek sice vyhráli na ledě posledního Znojma jen 3:2 po nájezdech (1:1, 1:0, 0:1), když branky dali Vyšín, Steigauf a devět vteřin před koncem prodloužení Čurda. Kladno vyhrálo i sobotní duel doma s Kometou Brno 4:2 (0:0, 1:0, 3:2), kdy v 54. minutě dvakrát během šestnácti vteřin inkasovalo, ze šoku se ale včas probralo a Krpata v 58. minutě rozhodl. Po něm ještě výsledek potvrdil Gottlieb, jenž se trefil ještě v úvodu podobně jako Strnad.

Smutní jsou naopak basketbalisté BK Kladno, jimž ani další vystoupení v I. lize nevyšlo. Na půdě silné Opavy B byli outsiderem a duel skončil výhrou Slezanů 90:56 (18:17, 20:16, 26:6, 26:17). Už čtvrtiny ukazují, že průšvihem byl úvod druhého poločasu, do té doby se hrál vyrovnaný duel.

Florbalisté Fbc Kladno zahráli doma proti SAM73 Znojmo fantasticky a vyhráli 6:4 (1:1, 4:1, 1:2), byť soupeř měl trochu smůly a hrál výtečně. Branky dali Zapletal, M. Ryneš, Slivka, Šikola, Richtr a Holčák.

Blízko postupu do semifinále play-off I. ligy jsou volejbalisté Kladna, když v pátek i sobotu na domácí palubovce přehráli Benátky nad Jizerou B 3:1 a 3:0. Chybí už jim jediná výhra.