Nejvíce se dařilo v kategorii nejmladších žaček do deseti let. Vyhrála ji slánská Tereza Makarová, když ve finále zdolala kladenskou Rozálie Toužimskou 3:0. Poražená ale v semifinále přemohla svoji oddílovou kolegyni a celkově třetí Annu Voráčovou 3:1. Všechny medaile se tak stěhovaly na Kladensko!   

Zajímavý víkend prožila hráčka TSM Andrea Slámová. Mladší žákyně skončila ve své kategorii vinou zdravotní komplikace už mezi šestnácti. Druhý den však překvapila, když v kategorii starších žákyň vybojovala třetí místo, přičemž porazila i vítězku mladších žákyň!

"Myslím, že to je zatím její největší úspěch," usmála se trenérka Hana Valentová a dodala, že její svěřenkyně je ve svazovém projektu Hledáme budoucí olympioniky.

Na Kladensko putovalo také jedno první místo. Bylo to zásluhou STC Slaný. Čtyřhru nejmladších žáků vyhrál v páru s Janem Kuncem (Ostrov) Lukáš Elicer. V deblu mladších žákyň skončila slánská Tereza Makarová druhá. Její partnerkou byla Timea Šerešová (Hodonín).

TSM Kladno zaznamenalo úspěch také na funkcionářském poli. Bývalá reprezentantka, už zmíněná Hana Valentová, se stala v srpnu předsedkyní komise České asociace stolního tenisu.