Nejblíže k titulu má Obecnice, bez šance na obhajobu  ale nejsou Černošice B. Z našich týmů zastihl konec sezony ve výborné formě Žilinu a Lány, které vyhrály potřetí v řadě. Naopak Důl stále paběrkuje a kdo ví, zda ho v příští sezoně ještě najdeme na hokejové mapě.

Žilina nastřílela béčku Hořovic jedenáct gólů. Kouč Karel Stříbrný byl z výkonu svých svěřenců nadšený. Přesto se našlo něco, co ho mrzelo. „Škoda, že Karfus  na konci dostal desítku.“

V sobotu hostí Žilina béčko Černošic (17.15). „Uděláme všechno proto, abychom zvítězili,“ prohlásil kouč týmu, jenž stále živí naději na bednu. Sobotní zápas může být z tohoto pohledu klíčový.

Lánští si zahráli dvakrát a pokaždé brali všechny body. Ve středu s Hořovicemi vyhráli 4:2 a pak porazili 11:5 Žebrák. „Obě utkání byla z naší strany povedená. S Hořovicemi to bylo bojovnější, zatímco Žebráku, který hrál na dvě lajny, došly v poslední třetině síly,“ pochvaloval si kormidelník František Hamouz  s tím, že se to hraje, když má k dispozici takřka kompletní tým, včetně střelců.

Důl měl krásný úvod, v 16. minutě vedl nad Obecnicí 2:0 a měl i další dvě šance, ke konci třetiny ale přišel zlom – dostal  čtyři góly. „Pak už jsme jenom trpěli,“ posteskl si kouč František Dykast po porážce 4:13 „Shodli jsme se, že v mistrovském utkání je to největší darda, jakou jsme kdy dostali,“ konstatoval. Problém Dolu je stále stejný, neschází se.

Obecnice – Kladno 13:4 (4:2, 4:1, 5:1, Hochmann 4, Ručka 3, Kubista Ja. 2, Stoklasa, Hyspecký, Procházka, Veselý – Poljakov 2, Michálek, Drož), Žilina – Hořovice B 11:3 (2:1, 4:2, 5:0, Lhotský 2, Jančura 2, Řach 2, Havlůj 2, Karfus, Zvolský, Drmla – nehl.),   Tygři Černošice – Žebrák 13:6 (5:0, 7:3, 1:3, Šalamoun 4, Veselý 3, Krůta 3, Tyrich 2, Petr – Kučera 2, Foltýn 2, Knotek, Belda), Hořovice B – Lány 2:4 (1:2, 1:1, 0:1, Žemlička J., Sládek – Škácha, Rebeka, Husák, Štross M.),  Žebrák – Lány 5:11 (2:4, 1:2, 2:5, Foltýn 3, Belda 2 – Rebeka 2, Slánička 2, Bergmann 2, Štross, Suchánek, Kožíšek, Šafránek, Michl).