Florbalisté Kladna se v prvním vzájemném utkání na severu Moravy přesvědčili (5:6), že je v neděli v 17.00 hodin v hale Bios u zimního stadionu čeká hratelný soupeř.

„Hráli jsme u nich vyrovnaný zápas, navíc je čeká v úterý finále Českého poháru. Otázka je jak budou na zápas s námi zkoncentrované," uvedl druhý trenér domácích Kanonýrů Jan Buk a podotkl, že Slezané nemají optimální formu. Na druhou stranu si budou chtít udělat před úterním důležitým duelem pohodu.

„My také potřebujeme podat dobrý výkon před zápasy v Otrokovicích a Brně," podotkl Buk a prozradil, že do tréninkového procesu už zasáhl marod Holčák. Co se týče Riebauera, tak i ten se pomaloučku chystá. Závěr základní části by mohl stihnout.

Útočník Kanonýrů Marek Soukup míní, že výsledek z Prahy je nakopne. „Věřím, že jsem schopni Vítkovice porazit," prohlásil zkušený forvard.

Nejen Kladno z týmů spodku tabulky v posledním kole bodovalo. Nebýt dvou bodíků z Chodova spadlo by až na poslední místo, takhle mu patří předposlední příčka. Zisk každého bodu tak bude pro Kanonýry důležitý.