Kromě toho se v posledním průzkumu personálně poradenské společnosti Randstad vyhoupla firma výše o jednu příčku a v celkovém pořadí napříč všemi kategoriemi obsadila 4. místo. Kladenskému deníku to sdělila Markéta Vaňková, mluvčí společnosti Lego.

Výsledky nezávislého průzkumu, kterého se zúčastnila široká veřejnost, byly oznámeny ve čtvrtek večer na slavnostním předávání cen v Praze. Ocenění jménem společnosti přijala Janet Kroes, generální ředitelka výrobního závodu v Kladně, se slovy: „Je skvělé, že i mimo naši továrnu jsme uznáváni za to, na čem nám velmi záleží: Slib našim zaměstnancům. Obhájení prvního příčky mezi nejatraktivnějšími zaměstnavateli v segmentu výroby a dokonce postup v celkovém pořadí je prostě fantastický výsledek. Doufám, že pro všechny, kteří mají zájem pracovat ve výrobní sféře, bude toto ocenění dobrým důvodem poohlédnout se po pracovní příležitosti právě u nás.“

Ocenění Randstad Award pro nejatraktivnější zaměstnavatele v České republice se uděluje na základě výsledků největšího celosvětového průzkumu zaměstnaneckých preferencí Randstad Employer Brand Research, který globálně probíhá již 19 let. Průzkum zkoumá atraktivitu největších zaměstnavatelů pro potenciální zaměstnance a dále to, co je pro zaměstnance důležité při výběru zaměstnavatele. V České republice se průzkum uskutečnil podruhé, a to na vzorku 4778 respondentů, kteří hodnotili atraktivitu.