29. 8. - Na slánském Masarykově náměstí hořel plastový odpadkový koš na rohu drogerie. Slánští hasiči vyjeli na místo krátce před patnáctou hodinou. vyčíslená škoda je tisíc korun. Požár byl způsoben nedbalostí. Dle vyšetřovatele zřejmě odhozeným nedopalkem cigarety.

30.8. - Na silnici R6 u obce Tuchlovice směr Karlovy Vary došlo k dopravní nehodě. Stochovští profesionálové byli přivoláni na místo. Zaklíněná osoba byla již naštěstí vyproštěna záchranáři. Hasiči provedli protipožární opatření a vozidlo, které bylo převráceno na střechu, vrátili zpět na kola a odstavili na kraj vozovky.

30.8. - Krátce před šestnáctou hodinou byli kladenští hasiči přivoláni k požáru v Kladně-Kročehlavech do Zahradní ulice, kde nedaleko prodejny Autotepas hořela hromada nepořádku. Ten byl neprodleně uhašen.

31.8. - Vyjížděli kladenští hasiči opět k dalšímu požáru hodinu po poledni. Tentokrát hořelo v ulici Sportovců. Kvůli nedbalosti se zde od nedopallku cigarety vznítila hrabanka v kořenech stromů. Škodám bylo včas zabráněno.

31.8. - Stejně jako o den dříve vyjížděli Kladeňáci opět do Zahradní ulice, kde v těsné blízkosti obchodu s včelařskými potřebami hořel automobil Škoda Felicia combi. Hasiči oheň neprodleně uhasili. Vzniklá škoda je 10 tisíc korun, uchráněno rovněž 10 tisíc korun.

31.8. Závěr víkendu byl horký také pro slánské hasiče, kteří museli půl hodiny před dvaadvacátou hodinou vyjet do prostoru mezi Řisuty a Malíkovicemi, kde došlo k požáru strniště na ploše 60x15 metrů. Oheň byl neprodleně zlikvidován a k žádným škodám na majetku nedošlo.