"Událost se obešla bez evakuace osob. S největší pravděpodobností byla příčinou podomácku vyrobená varna na omamné a psychotropní látky. Veškeré toto zařízení jsme zajistili. Chemické látky budou odeslány k expertize ke zkoumání," řekla Deníku policejní mluvčí Vlasta Suchánková.

"Na místě zasahovaly jednotky profesionálních hasičů z Kladna a Hostivic. Hasiči provedli kontrolu termokamerou, nebylo nic naměřeno. Byly tam dvě zraněné osoby, z toho jedna byla ponechána na místě a ošetřena, druhou si odvezla zdravotnická záchranná služba. Naše jednotka pak předala místo vyšetřovateli příčin požáru a Policii České republiky a vrátila se na základnu," sdělila mluvčí středočeských hasičů Dagmar Zemanová s tím, že požár vypukl v koupelně.

"Ošetřili jsme sedmačtyřicetiletou ženu s popáleninami na deseti procentech těla, a to na horních končetinách. Byla převezena naší posádkou na popáleninovou kliniku ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady," potvrdila mluvčí středočeských záchranářů Petra Homolová.