deník.cz Chci zprávy do e-mailu
Chci předplatné
ZMĚNIT REGION

Právě teď

Hranický kostel stále bez věžičky: Chybí miliony, farnost plánuje sbírku. Lupič ze Cvikova dopaden: Na poštu si přišel pro peníze s plastovou pistolí. Situace ve znojemské nemocnici: Miroslav Kavka zůstává ředitelem. Návrh na nové výběrko neprošel. Podvodník z Klášterce tahal z mužů peníze: Sliboval jim sex, vydával se za ženu. Šest a půl tuny oblíbené pochoutky: Tvarůžkový festival v Olomouci trhal rekordy. Kompenzace za D1: Dluhonice propojí s Přerovem nová cyklostezka. Doprava ve slezské metropoli: Smart řízení dopravy se nedaří vyladit. Průjezd Opavou i nadále vázne.
Fotbalisté Paris St. Germain zvítězili: Po výhře 4:1 v Barceloně postoupili do semifinále Ligy mistrů. Domácí hráli odvetu čtvrtfinále od 29. minuty v deseti.
Fotbalisté Dortmundu zvítězili: Atlético Madrid překonali 4:2 a postoupili do semifinále Ligy mistrů. Odvetu čtvrtfinále rozhodli dvěma slepenými góly.
Dopravní nehoda u Chebu: Náklaďák měl na dálnici D6 nehodu. Zablokoval sjezd na Dolní Dvory. Petice proti festivalu Velká Morava fest: Vzbudila rozruch. Změna místa se zatím neplánuje.
Fiala jednal se šéfem Sněmovny reprezentantů: Hovořili o Ukrajině, Blízkém východě či LNG. V Kongresu uctil český premiér odkaz prezidenta Havla.
Ubodal ve spánku svoji družku: Nižší trest si nevymohl. Vrah z Radnic si odsedí 14 let. Musí také zaplatit miliony pozůstalým.
Základní registr obyvatel a osob: Přes odpor ANO a SPD jej asi bude spravovat Digitální a informační agentura. Sněmovna to dnes podpořila.
Brutální vražda u Litomyšle: Svědek v kauze Pohodlí uvedl, že Pavel si chtěl vždy vyzkoušet, jaké to je zabít člověka. Stavba dálnice na Českokrumlovsku: Zahájení stavby D3 z Kaplice do Nažidel se přiblížilo. Začít by se mělo do léta.
Zapojení zubařů ze zemí mimo EU: Usnadnit, aby mohli poskytovat péči v Česku, má senátní novela, kterou večer ve zrychleném režimu schválila Sněmovna.
Návrh poslanců ANO: Chtěli omezit inflační doložku k finančním náhradám církvím za nevydaný majetek. Proti jsou lidovci i ministr Baxa.
Dopravní nehoda na Královéhradecku: Pro zraněnou řidičku musel vrtulník. Ke kolizi došlo u Máslojed. Příčinu vyšetřují policisté. Vážná nehoda zpěváka kapely Krucipüsk: Zpěvák Tomáš Hájíček měl nehodu na motorce. Podstoupil několikahodinovou operaci. Zmírnění rozsudku: Od trestu ho nezachránil ani farář. Řídit ale může dál. Losy za 100 tisíc štěstí nepřinesly: Zloděj v Chomutově ztratil i 140 čokolád.
Sociální síť X vyhověla požadavku: Na žádost indických úřadů smazala před volbami příspěvky politiků i stran.
Když kamiony vyfukují čistou páru: Otevřela první LNG čerpací stanice u dálnice. První finále play off extraligy: Hokejisté Třince vyhráli v Pardubicích 2:1. Góly vstřelili Hrehorčák a Kurovský, za domácí snížil Sedlák.