více >>

Inovační veletrh Týdne inovací ČR 2019

Akce již skončila

Objevte nový vesmír inovací.

Hlavní, zahajovací událost již čtvrtého ročníku Týdne inovací se uskuteční v pondělí 20. května v pražském Foru Karlín. Její součástí bude i Inovační veletrh s odbornými semináři, který bude probíhat od 09.00 do 19.00.

Přijďte na prezentaci těch největších inovačních senzací!

Virtuální realita, roboti, aquaponie, cirkulární ekonomika a mnohé další. To vše bude součástí inovačního veletrhu, na kterém společnosti z celého světa představí nejnovější trendy v oblasti inovací. Do detailu se pak s jejich činností můžete seznámit v rámci odborných seminářů, které jsou zahrnuty v ceně vstupenky.

Více informací najdete na https://www.tydeninovaci2019.cz

Inovační veletrh přináští ty nejzajímavějších novinky v oblasti inovací z ČR i zahraničí. K tomu skvělé a inspirativní semináře v ceně vstupenky. Návštěvníci objeví nejnovější inovace a získají nové kontakty i dodavatele inovativních služeb a produktů. Budou představeny mimo jiné inovativní nástroje a postupy pro minimalizaci výrobních nákladů a dopadů na životní prostředí se zaměřením na produktivitu firemních procesů. Zažijí prezentaci inovačních hitů, mezi kterými nebude chybět praktické užití věrného prožitku virtuální reality, budoucnost aquaponických systémů a mnoho dalších inovativních produktů a aplikací.

Vstupenky za 100 Kč dk dstání na https://goout.net/cs/listky/inovacni-veletrh-tydne-inovaci-cr-2019/yybe/.

20. 5.  (09:00–19:00)
Pernerova 51, Karlín
SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ