Předchozí
1 z 5
Další

Jaroslava Malcová
Asistentka ředitele, Slaný

Jaroslava Malcová, asistentka ředitele, Slaný.Jaroslava Malcová, asistentka ředitele, Slaný.Zdroj: Deník/Kateřina Nič Husárová
Přes den docela ano. Pokud tedy nejdu okolo autobusového nádraží ve směru na Pražskou ulici. Tak se opravdu pohybují takoví lidé, ze kterých má člověk obavy. Večer raději moc nevycházím. Když přece jen potřebuji, jedu autem.

Ilustrační foto
Kdo chce vést vaši obec na Kladensku? Přinášíme kandidátky pro komunální volby

Kateřina Čivonová
Státní zaměstnankyně, Slaný

Kateřina Čivonová, státní zaměstnankyně, SlanýKateřina Čivonová, státní zaměstnankyně, SlanýZdroj: Deník/Kateřina Nič Husárová
Ve Slaném se cítím poměrně bezpečně, zejména, když jdu v doprovodu. Pokud měla jít po městě sama, záleželo by na tom, kolik by bylo hodin a zda je tma. To bych asi sama nešla. Ale to v žádném městě, nejen ve Slaném.

Co u vás rozhodne komunální volby? Zapojte se do velké ankety Deníku ZDE.

Martin Zůna
servis a prodej kol, Slaný

Martin Zůna, servis a oprava kol, Slaný.Martin Zůna, servis a oprava kol, Slaný.Zdroj: Deník/Kateřina Nič Husárová
Myslím si, že ve Slaném je na ulicích poměrně bezpečno. Já se až tak pěšky v ulicích nepohybuji a navíc jsem chlap. Mohu říci, že se nebojím.

Eugenia Jindřichová
Důchodkyně, Slaný

Eugenia Jindřichová, důchodkyně, SlanýEugenia Jindřichová, důchodkyně, SlanýZdroj: Deník/Kateřina Nič Husárová
Co se týká středu města, tak si myslím, že tam je to v pořádku. Pokud jdu na periferii, například na Pražské předměstí, kde se pohybují různí nepřizpůsobiví spoluobčané, tam se necítím dobře, ani moje kamarádka, která zde bydlí. Pokud možno, večer do této lokality nechodím.

Milan Stádník
Nezaměstnaný, Slaný

Milan Stádník, nezaměstnaný, Slaný.Milan Stádník, nezaměstnaný, Slaný.Zdroj: Deník/Kateřina Nič Husárová
Ve městě se necítím bezpečně hlavně večer. Proto nechodím ven. V tomhle státě už si nejsem jistý nikde, že bych došel živ a zdráv. Ve Slaném bych večer nešel určitě na Pražskou. Hlavně ne kolem toho ghetta v bývalé pekárně.