Předchozí
1 z 5
Další

Kateřina Apltová
Mateřská dovolená

Kateřina Apltová, Mateřská dovolená, Velvary.Kateřina Apltová, Mateřská dovolená, Velvary.Zdroj: Deník/Kateřina Nič Husárová
Co rozhodne volby ve Velvarech, nevím. U nás ve městě je všechno krásné. Starosta to vede dobře. Věřím, že jeho volební program bude zase dobrý. Opravuje se koupaliště, kde se koná i řada kulturních akcí v tamním Učku, opravuje se i Záložna, která roky chátrala. Já jsem spokojená s tím co je moderní i s tím, jaké máme hezké historické centrum.

Ilustrační foto
Kdo chce vést vaši obec na Kladensku? Přinášíme kandidátky pro komunální volby

Petr Doskočil
bývalý veterinární technik

Petr Doskočil, bývalý veterinární technik, Velvary.Petr Doskočil, bývalý veterinární technik, Velvary.Zdroj: Deník/Kateřina Nič Husárová
Já bych ve Velvarech nic neměnil. Mně se líbí tak, jak to tu máme. Jaké téma by mělo tedy rozhodnout volby, nevím. Mně u nás ve městě nic nechybí.

Co u vás rozhodne komunální volby? Zapojte se do velké ankety Deníku ZDE.

Jitka Šubrtová
vedoucí drogerie

Jitka Šubrtová, vedoucí drogerie, VelvaryJitka Šubrtová, vedoucí drogerie, VelvaryZdroj: Deník/Kateřina Nič Husárová
Já bych uvítala asi nové chodníky na náměstí. To mě trápí nejvíce. Máme tu ale historickou dlažbu, takže to asi moc změnit nejde. Když je námraza, hodně to klouže a naposledy si tu jedna paní zlomila ruku. Když je hodně sněhu, jsou tu někdy i muldy. To bych určitě ráda, aby se zlepšilo.

Ilustrační foto.
Co rozhodne volby ve Velvarech? Tématem jsou také investice

Karel Srbek
důchodce

Karel Srbek, důchodce, Velvary.Karel Srbek, důchodce, Velvary.Zdroj: Deník/Kateřina Nič Husárová
Velvary jako město nemají vůbec klasické koupaliště. Je tu sice Malovarský rybník, který nějakým způsobem udržují. Podle mě je to ale jen jako hasičská nádrž, kde se lidi koupají mezi žabáky. Je dobře, že opravují Záložnu, protože už to bylo dlouho neudržované a spíše ostuda města. Tak za to jsem rád, že to bude konečně hotové.


Šárka Štefaniková
aktivizační pracovnice v domově seniorů

Šárka Štefaniková, aktivizační pracovnice v domově seniorů, Velvary.Šárka Štefaniková, aktivizační pracovnice v domově seniorů, Velvary.Zdroj: Deník/Kateřina Nič Husárová
Pro mě je důležité hlavně to, jak bude v našem městě postaráno o děti a o seniory. Osobně bych v našem městě ani nic neměnila. Mně se líbí, jak pokračují všechny investiční akce. Úřad se stará, politici také, starostu máme šikovného. Já bych řekla, že bych to tak nechala.