Až do večera si mohli příchozí prohlížet zdařilou expozici od barborek, přes sv. Mikuláše s čertem a andělem, tajemnou postavu Ambrože, Lucky přinášející světlo a strážící úklid, po Ježíška s peruchtou, tři krále a nechyběl ani ponocný se psem.

V areálu zámku byly též adventní trhy rukodělných výrobků regionálních tvůrců. V nabídce byla přírodní kosmetika, řemeslně vyrobené čokoládové pralinky, byliny a čaje, vitráže, designové dekorace, šperky, adventní věnce a svícny, šité a pletené zboží, svíčky, včelí produkty a další zboží.

Děti vyzkoušely svou dovednost v dílně v Podkaplí, kde zdobily perníčky či vyráběly vlastní dřevěné nebo korálkové ozdoby. Mimo to vystoupili mladí hudebníci ze ZUŠ Moskevská, dále Song Ladies a vánoční D-sextet.

A živo bylo i na sousedním náměstí Starosty Pavla, kde na pódiu koncertoval od 16 hodin zpěvák Petr Kotvald se skupinou Trik - Vánoce hrajou gloria.

close Vánoční pouták info Zdroj: Redakce zoom_in Vánoční pouták

Vaše příspěvky můžete posílat na email vanoce@denik.cz, příspěvek doplňte prosím o vaše celé jméno a uveďte minimálně okres, odkud jste. Děkujeme!