Diváci se mohou těšit na neobvykle dlouhý playlist, protože uslyší 33 písniček! I v zámecké zahradě vystoupí předkapela, která zahraje 33 minut a na baru bude na fanoušky čekat pivo 33. Celé turné je plné radosti nejenom z toho, že se po delší době můžeme všichni sejít a užít si živou muziku, ale také proto, že nejnovější deska, kterou Čechomor vydal na podzim, se jmenuje Radosti života. Fanoušci budou mít možnost slyšet nejnovější hity poprvé živě a bude to stát za to!

"Na letní turné jsme se moc těšili, nucená pauza byla ještě delší než ta, kterou jsme měli loni a za celou kapelu musím říct, že už se nám stýskalo nejen po hraní, ale hlavně po našich fanoušcích," říká kapelník Čechomoru František Černý.

Skupina si na koncerty přizvala posilu, letos vystoupení hudebně obohatí Jan Kolář, dlouholetý kamarád Karla Holase a skvělý hudebník. Další novinkou, kterou Čechomor na letní koncerty připravil, je, že kapela hledá na každý koncert jinou předkapelu, nejlépe místní, aby dostali šanci i regionální talentovaní umělci. Pro Kladno byla jako předskokan vybrána na sobotu pražská kapela Adovany.

Vstupenky jsou stále ještě k dostání v předprodeji na adrese: https://www.cechomor.cz/event/kladno-zamecka-zahrada-2/

Děti do 6 let včetně mají vstup zdarma. Sleva pro ZTP/P: ZTP/P standardní vstupenka + doprovod zdarma. Pro uplatnění vstupenky zdarma pro doprovod zakupte nejprve jednu standardní vstupenku a zašlete číslo objednávky a naskenovaný doklad ZTP/P na e-mail radka@czechomor-agency.com