Čtyřhodinové setkání plné hudby, zábavy a vyprávění mělo hvězdné obsazení. Pozvání přijali hokejista Jaromír Jágr, herec Miroslav Donutil a celá plejáda českých revivalových zpěváků. Své umění předvedli i mladí začínající talentovaní muzikanti z Kladna. 

Přestože Čužák už vloni oznámil, že pravidelné hudební měsíčníky po čtrnácti letech nadobro končí, pro Kladeňáky uspořádal setkání nyní výjimečně ještě jednou. Nadšené publikum díky tomu vyprodalo sál do posledního místa.

Decentní večer Lubomíra Čuzáka Ryse | Video: Jitka Krňanská

Vybírat bylo z čeho, každý si přišel na své. Na pódiu nechyběla například zpěvačka Šárka Rezková, Jakub Machulda coby Elvis Pressley, Lucie Třešňáková jako Iveta Bartošová, trojnásobný mistr světa v kickboxu Petr Hodek, který se publiku předvedl též jako zpěvák a zazněly i krásné písničky Karla Zicha.

Posluchačům zahrála též houslová virtuoska Jolana Szajewska a svým zpěvem dámy a pány potěšil italský zpěvák Roberto Caporali a řada dalších.

Jak předeslal pořadatel, další setkání by se mohlo uskutečnit už na Mezinárodní den žen a velká sláva bude i v srpnu 2024, kdy Čužák oslaví své krásné životní jubileum.